"Lucyfer" sezon 5. Data premiery 1. części nowego sezonu ogłoszona! Kiedy nowe odcinki na Netflix?

Długo na to czekaliśmy. W końcu podano dokładną datę premiery 5. sezonu "Lucyfera"! Fani jeszcze chwile muszą poczekać, ale do momentu obejrzenia nowych odcinków już jest bliżej niż dalej. Oto szczegóły!

Multimedia

"Lucyfer" sezon 5. - data premiery

Fani "Lucyfera" wyjątkowo długo czekali na ogłoszenie daty premiery 5. sezonu. Było wiele domysłów, planów i zamierzeń, ale pandemia koronawirusa wszystko pokrzyżowała. Nieoficjalnie zapowiadane na 6 czerwca 2020 roku nowe odcinki będą musiały zostać pokazane z opóźnieniem. Teraz wiadomo już, ile to opóźnienie potrwa.

Lucyfer i Chloe trafią do raju? W sieci pojawiło się osatatnie zdjęcie z planu finałowej serii!Zobacz więcej

Wiadomo na pewno, że 5. sezon "Lucyfera" zostanie podzielony na dwie części. Dzięki temu łatwiej będzie dokończyć finałowy epizod, który wciąż nie został nagrany. Właśnie ogłoszono, że premiera pierwszej części (8 odcinków) odbędzie się 21 sierpnia 2020 r.

Jeszcze niedawno, showrunnerka "Lucyfera", Ildy Modrovich, przyznała, że na początku roku była pewna, że w czerwcu wszyscy będą już po premierze pierwszego odcinka 5. sezonu i podkreśliła, że - tak jak widzowie - czuje frustrację związaną z przedłużającym się wciąż oczekiwaniem. Teraz wiadomo, że to oczekiwanie dobiega końca.

Ian Somerhalder zastąpi Toma Ellisa w serialu? Wiadomość zaniepokoiła fanów!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×