"Lucyfer" sezon 5. Ile odcinków będzie miał finałowy sezon? Już wiadomo! Co się wydarzy?

Informacja o przedłużeniu "Lucyfera" na kolejny sezon bardzo ucieszyła fanów serialu. Radość osłabił co prawda fakt, że będzie to finałowa seria. Teraz wiadomo już także, ile będzie miała odcinków!

Multimedia

Twórcy "Lucyfera" zdradzają coraz więcej szczegółów na temat nowego sezonu. Wiadomo na przykład, że początek 5. serii był znany dokładnie w momencie, w którym rozpoczynali poprzednią. Joe Henderson obiecywał nawet, że pierwsza scena to jedna z "lepszych rzeczy, na które kiedykolwiek wpadli".

"Lucyfer" najpopularniejszym serialem w czerwcu! Co jeszcze ogląda się na świecie?Zobacz więcej

Jedną z twórczyń serialu jest Ilda Moldrovich, która na Twitterze poinformowała, ile odcinków będzie miał finałowy sezon "Lucyfera". Okazuje się, że będzie ich tyle samo, ile poprzednio, czyli 10. Obiecała przy tym, że każda sekunda nowej serii będzie miała znaczenie.

Przewodnim elementem 5. sezonu ma być "*bardzo fajna zabawka, z którą będzie można pograć". Wciąż nie wiadomo jednak, czym jest owa "zabawka". Premiera ostatnich dziesięciu odcinków "Lucyfera" odbędzie się na platformie Netflix, prawdopodobnie w 2020 roku.

6. sezon jednak powstanie? Sprawdź, co trzeba zrobić, żeby Netflix nie skasował serialu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×