"Lucyfer" sezon 5. Kevin Alejandro, czyli serialowy Dan wyreżyseruje półfinałowy odcinek! Będzie tak dobry jak "Once Upon a Time"?

Kevin Alejandro wyreżyseruje kolejny odcinek "Lucyfera". Czy będzie on tak dobry jak "Once Upon a Time"? W sieci pojawiły się pierwsze szczegóły dotyczące półfinału "Lucyfera", w tym tytuł odcinka, który zdążył już wywołać spore poruszenie wśród fanów. O co w nim chodzi?

Multimedia

Kevin Alejandro, czyli serialowy Dan na stołku reżysera zasiadł po raz pierwszy w 3. sezonie "Lucyfera". Odpowiadał wtedy za finałowy odcinek zatytułowany "Once Upon a Time". W epizodzie tym tytułowy bohater ma szansę się przekonać, jak wyglądałoby jego życie, gdyby nie spotkał Chloe.

Chloe znajdzie się w niebezpieczeństwie? Wiemy, dlaczego może zginąć w finale serialu!Zobacz więcej

Praca Alejandro została doceniona przez fanów, jak i samych twórców serialu, dlatego aktor otrzymał od nich kolejną propozycję współpracy. Jak podano na Twitterze scenarzystów "Lucyfera", Kevin Alejandro wyreżyseruje 8., półfinałowy odcinek serialu, który zatytułowano "Spoiler Alert".

Tajemniczy tytuł odcinka zdążył już wywołać spore poruszenie wśród fanów. Na razie nie wiadomo, co oznacza, ale spekulacji nie brakuje. Część widzów sugeruje, że będzie bolesny, ponieważ został napisany przez Chrisa Rafferty'ego. Pojawiają się też głosy, że to właśnie w półfinałowym odcinku Chloe Decker (Lauren German) dowie się, ile Lucyfer (Tom Ellis) dla niej poświęcił.

Przypominamy, że 5. sezon "Lucyfera" będzie zwieńczeniem historii piekielnie przystojnego Lucyfera Morningstara. Tematem przewodnim ostatniej serii ma być "bardzo fajna zabawka, z którą będzie można pograć". Wciąż nie wiadomo jednak, czym jest owa "zabawka". Joe Henderson zapewniał też, pierwsza scena 5. sezonu to jedna z "lepszych rzeczy, na które kiedykolwiek wpadli*".

Czy Lucyfer i Chloe będą w końcu razem? Jak zakończy się ich miłosna historia?Zobacz więcej

Premierowy odcinek 5. sezonu "Lucyfera" zatytułowano "Really Sad Devil Guy". Pierwsza część finałowej serii będzie składała się m.in. z muzycznego epizodu, który ma być hołdem dla starego Hollywood. Odcinek ten ma rzucić nieco więcej światła na historię Lucyfera i dać odpowiedź na najbardziej nurtujące fanów pytanie. W nowych odcinkach ponownie zobaczymy Tricię Helfer, która wcielała się w matkę głównego bohatera. Spekuluje się też, że pojawi się brat Lucyfera — Michael.

Premierę 5. sezonu "Lucyfera" zaplanowano na 2020 rok. Emisja ostatniego sezonu zostanie podzielona na dwie części.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×