"Lucyfer" sezon 5. Maze i Lucyfer będą mieli romans? Jak będzie układać się ich relacja w nowych odcinkach?

Między Maze i Lucyferem ciągle iskrzy. Czy wydarzy się między nimi jednak coś więcej w nowych odcinkach? Zdjęcia do 5. sezonu "Lucyfera" zostały przerwane przez pandemię koronawirusa, ale Lesley-Ann Brandt udzieliła ostatnio wywiadu, w którym podsyciła plotki na temat relacji jej bohaterki z Lucyferem. Co ich czeka?

Multimedia

Maze i Lucyfer będą mieli romans w 5. sezonie "Lucyfera"?

Piąty sezon "Lucyfera" może być przełomowy dla Lesley-Ann Brandt, która od początku wciela się w demoniczną Maze. Aktorka potwierdziła już, że ​​jej postać zejdzie do piekła i stoczy w nowym sezonie epicką walkę, do której zdjęcia trwały aż pięć dni. W 5. sezonie będzie musiała też przetrawić rozstanie z Ewą (Inbar Lavi) oraz spotka Boga (w tej roli Dennis Haysbert), którego poprosi o "coś wielkiego".

5. sezon zakończy się z hukiem! Aimee Garcia zdradziła, co czeka widzów w finaleZobacz więcej

Fani zastanawiają się jednak, jak będzie układać się relacja Maze z Lucyferem (Tom Ellis). Ta para będzie w końcu wiodła prym w odcinku musicalowym, dlatego pojawiły się plotki, że między nimi znowu zaiskrzy. W muzycznym epizodzie widzowie dowiedzą się, jak zaczęła się ich znajomość. Zapytana przez ET o to, czy demonica i Lucyfer będą mieli romans, Lesley-Ann Brandt zaprzeczyła.

6. sezon już potwierdzony? Słowa reżyserki i dr Lindy nie pozostawiają żadnych wątpliwości!Zobacz więcej

Aktorka dodała jednak, że obie postacie są ze sobą mocno związane i mogą ze sobą rywalizować.

Myślę, że na końcu docenisz pewnie to, że masz anioła i demona — którzy powinni być po przeciwnych stronach, prawda? - powiedziała tajemniczo Lesley-Ann Brandt.

Premiera 5. sezonu "Lucyfera" ma odbyć się w 2020 roku. Nieoficjalnie mówiło się, że serial miał powrócić na Netflix już 6 czerwca, ale w związku z pandemią koronawirusa data ta może ulec zmianie. Nowy sezon — który miał być już finałowym — składa się z 16 odcinków, których premiera zostanie podzielona na dwie 8-odcinkowe części. Mówi się, że przygotowania do 6. sezonu "Lucyfera" już się rozpoczęły.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×