"Lucyfer" sezon 5. Władca Piekieł już nie wróci na Ziemię? Gdzie spotka się Chloe?

Mnożą się teorie dotyczące fabuły 5. sezonu "Lucyfera". Część fanów uważa, że główny bohater nie wróci już do Los Angeles. Czy Lucyfer Morningstar zostanie już w piekle na zawsze? Sprawdź, co może się wydarzyć.

Multimedia

Netflix przedłużył serial "Lucyfer" o piąty sezon. Będzie to jednak już ostatnia odsłona tej produkcji. Teorii i spekulacji dotyczących finałowych odcinków historii Lucyfera Morningstara nie brakuje. Pisaliśmy już o powrocie matki Lucyfera oraz niebezpieczeństwie, w jakim może znaleźć się Chloe Decker.

Lucyfer już nie wróci z piekła?

Wiadomo też, że przebywającego w piekle od finału 4. sezonu Lucyfera, odwiedzi w nowych odcinkach jego brat - Amenadiel. Spekuluje się więc, że akcja 5. sezonu będzie w dużej mierze rozgrywać się własnie w piekle zwłaszcza, że hasło reklamujące ostatnie odcinki brzmi Do zobaczenia w piekle.

Muzyczny odcinek odpowie na najważniejsze pytanie fanów! O czym będzie?Zobacz więcej

Fani serialu zastanawiają się kiedy i w jakich okolicznościach Lucyfer wróci na Ziemię, ale coraz częściej pojawiają się jednak głosy, że ulubieniec widzów zostanie w piekle na dobre! Wszystko przez miłość do Chloe, która osłabiła jego niezwykłe umiejętności. Wiemy jednak, że drogi Lucyfera i Chloe skrzyżują się w 5. sezonie "Lucyfera". Pozostaje więc pytanie, gdzie dojdzie do ich spotkania.

Jeśli jedziesz samochodem w stronę klifu, upewnij się, że wszystko jest sprawdzone i lądowanie będzie w miarę gładkie, nawet jeśli nie wiesz, jakie czekają cię konsekwencje. To będzie takie ekscytujące. Nie możemy się doczekać, aż wskoczymy w piąty sezon. Będzie dobry - powiedział jakiś czas temu Joe Henderson.

Czy Chloe - podobnie jak Amenadiel - odwiedzi Lucyfera w piekle? A może Władcy Piekieł uda się jeszcze powrócić na Ziemię?

Zobacz galerię

Premierę 5. sezonu "Lucyfera" zaplanowano na 2020 rok. Emisja ostatniego sezonu zostanie podzielona na dwie części.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×