"Lucyfer". Tom Ellis czuł się w 5. sezonie jak... oszust! Jakie miał trudności w odgrywaniu podwójnej roli?

W jednym z najnowszych wywiadów Tom Ellis zdradził, że jego sytuacja w czasie nagrywania piątego sezonu "Lucyfera" nie była prosta: odgrywanie podwójnej roli było dla niego dużym wyzwaniem! Co konkretnie stanowiło trudność dla aktora?

Multimedia

Tom Ellis o swojej roli w 5. sezonie "Lucyfera"

Przed Tomem Ellisem, odtwórcą tytułowej roli w serialu "Lucyfer", w czasie nagrywania 5. sezonu produkcji zostało postawione nadzwyczajne zadanie: poza byciem Lucyferem, aktor wcielił się również w rolę Michaela, jego brata bliźniaka. Aktor nie ukrywa, że taka podwójna rola stanowiła dla niego odczuwalny dyskomfort.

– To było dziwne, Michael podszywający się pod Lucyfera. Pierwsze wrażenie przy wejściu w rolę Michaela było dziwne, bo naprawdę mi się podobało, ale jednocześnie nie czułem się tak na planie od dawna, ponieważ funkcjonowałem w całkowicie nowym obszarze jako bohater – stwierdził Tom Ellis.

Tom Ellis zdradził spoiler z sezonu 5B. W nowych odcinkach przypatrzcie się... mieszkaniu Lucyfera!Zobacz więcej

Na przestrzeni wcześniejszych czterech sezonów, Tom Ellis miał okazję przyzwyczaić się do roli Lucyfera. Zupełnie inaczej sytuacja wyglądała z wcielaniem się w postać Michaela - była to dla niego nowość, więc stanowiła wyzwanie.

– Nie czułem się tak samo komfortowo, ponieważ grałem Lucyfera przez tak długi czas, że to było prawie jak pstrykanie przełącznikiem. Z Michaelem tak nie było. Więc naprawdę musiałem o tym myśleć. I to było wyzwaniem – przyznał aktor.

D.B. Woodside zdradza spoiler dotyczący nadchodzących odcinków! Co się wydarzy?Zobacz więcej

Cała sytuacja doprowadziła Toma Ellisa do stanu, w którym naprawdę poczuł się jak... oszust!

– Poniekąd musiałem przebić się przez początkowe uczucia typu: "Boże, czuję się jak wielki oszust" i naprawdę zaufać wyborom, których dokonałem, i zaryzykować. Więc tak, to było trochę wyzwanie, ale ostatecznie mi się podobało - podsumował Tom Ellis.

Serial "Lucyfer" jest dostępny na Netfliksie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Lucy (gość)

    Tom jest stworzony do tej rolI! Nie wiem jak cudem mam jeszcze kilka nie obejrzanych odcinków Lucyfera! Chyba zrobię sobie dzisiaj z narzeczonym mini maraton. :_ Musze tylko przygotować jakieś przekąski i zapasik perełki do lodówki.

    28.03.2021 17:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×