"Lucyfer". Tom Ellis stworzy soundtrack do serialu? Kiedy posłuchamy piosenek Lucyfera?

Tom Ellis, czyli tytułowy "Lucyfer" zapowiedział, że być może weźmie się za nagranie ścieżki dźwiękowej do serialu! Kiedy będzie można posłuchać piosenek, które śpiewa Lucyfer?

Multimedia

Tom Ellis jako Lucyfer wielokrotnie zasiadał do fortepianu i śpiewał mniej lub bardziej znane piosenki. Twórcy serialu nigdy nie zdecydowali się jednak wydać oficjalnej ścieżki dźwiękowej z "Lucyfera". Teraz Tom Ellis zapowiada, że weźmie sprawy w swoje ręce!

Kiedy Netflix podejmie decyzję w sprawie kontynuacji serialu? Zobacz więcej

W czasie konwentu JIBLand Tom Ellis został zapytany o to, kiedy piosenki Lucyfera zostaną zebrane na jednym soundtracku. Aktor przyznał, że nie ma oficjalnych planów z tym związanych, ale działanie nieoficjalne to nie jest zły pomysł.

Nie ma oficjalnej ścieżki dźwiękowej "Lucyfera". Wiele osób pytało mnie już, czy wszystkie piosenki, które odgrywałem w serialu kiedykolwiek zostaną wydane. Wobec tego chyba wezmę sprawy w swoje ręce i zobaczę, czy coś da się w tej kwestii zrobić. Wygląda na to, że w dzisiejszych czasach tak trzeba robić. Mamy Spotify i streamingi, możemy je nagrać i tam wrzucić.

Przypomnijmy, że na platformie Netflix wciąż można oglądać 4. sezon "Lucyfera". Nie wiadomo jeszcze, czy powstanie kolejny.

Jak zmienił się piekielnie przystojny Tom Ellis? Zobacz wszystkie wcielenia walijskiego gwiazdora!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×