"Lucyfer". Tom Ellis w serialu "Outlander"! Gwiazdor Netfliksa walczył o rolę w kostiumowym hicie. Kogo miał zagrać?

Tom Ellis brał udział w przesłuchaniach do serialu "Outlander", jednej z najpopularniejszych produkcji kostiumowych, która realizowana jest na podstawie sagi "Obca" Diany Gabaldon. W kogo miał się wcielić gwiazdor "Lucyfera"? Zobaczcie, co zdradził Tom Ellis!

Multimedia

Tom Ellis w serialu "Outlander" - kogo miał zagrać?

Wywiad Sama Heughana i Toma Ellisa w magazynie Square Mile to kopalnia informacji! Z ich rozmowy dowiadujemy się m.in., że gwiazdor "Lucyfera" starał się o rolę w kostiumowym hicie telewizji Starz. Kogo Tom Ellis miał zagrać w serialu "Outlander"? Chodzi o postać Kapitana, wroga postaci Heughana!

Sam Heughan zdradził co nieco o nadchodzącym sezonie! Jakie są dalsze plany twórców?Zobacz więcej

Zdradzę ci sekret, byłam na castingu nie do roli Jamiego Frasera, ale Jonathana Randalla, w którego wcielał się Tobias Menzies. Pamiętam, jak czytałem scenariusz, pomyślałem sobie "To jest naprawdę dobre - ujawnił Tom Ellis.

Wyobrażacie sobie Tom Ellisa w roli Czarnego Jacka?

Przypominamy, że premiera 6. sezonu "Outlandera" odbędzie się najprawdopodobniej w 2022 roku. Jest jednak dobra informacja, telewizja Starz zamówiła już 7. sezon!

Zobacz galerię

O serialu "Outlander"

"Outlander" to mieszanka romansu, powieści historycznej i przygodowej z elementami fantastyki na podstawie sagi "Obca" Diany Gabaldon. W serialu podążamy za losami Claire Randall, zamężnej sanitariuszki wojennej, która w 1945 roku w tajemniczy sposób zostaje przeniesiona do roku 1743. Asymilacja w nowym otoczeniu nie jest dla Claire łatwa. Zostaje zmuszona do poślubienia Jamiego Frasera, młodego, szlachetnego i romantycznego szkockiego wojownika. Pomiędzy dwójką bohaterów rodzi się jednak uczucie, co sprawia, że Claire czuje się rozdarta pomiędzy dwóch całkowicie odmiennych mężczyzn w dwóch różnych światach.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×