"Lucyfer". Twórcy ogłosili tytuł ostatniego odcinka serialu! Czego możemy się spodziewać?

Zdjęcia do finałowego sezonu "Lucyfera" zostały już definitywnie zakończone, jednak dwoje showrunnerów serialu postanowiło podzielić się jeszcze jednym smaczkiem, który go dotyczy: za pośrednictwem mediów społecznościowych ogłosili tytuł ostatniego odcinka produkcji! Czego możemy się spodziewać?

Multimedia

Tytuł ostatniego odcinka "Lucyfera"

Ildy Modrovich, showrunnerka serialu "Lucyfer" opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym wspólnie z Joe Hendersonem, drugim showrunnerem produkcji, trzyma scenariusz ostatniego odcinka serialu. W tle widać Lesley-Ann Brandt, wcielającą się w "Lucyferze" w rolę Maze. Jednak nie ten szczegół najbardziej przykuł uwagę fanów serialu: to za pośrednictwem właśnie tego zdjęcia, twórcy poinformowali jak będzie brzmiał tytuł ostatniego odcinka produkcji. Finałowy epizod został zatytułowany "Partners 'Til the End", co można przetłumaczyć jako "Partnerzy do samego końca".

Trudno podejrzewać, że tytuł będzie odnosił się do czegoś innego niż relacja Lucyfera i jego partnerki z policji Los Angeles, Chloe. Te postaci stawały się sobie coraz bliższe, a łączące ich więzi z sezonu na sezon coraz bardziej się zacieśniały, wobec czego bardzo prawdopodobne, że apogeum rozwoju ich relacji będzie miało miejsce w 6. sezonie, w szczególności w odcinku finałowym.

Koniec zdjęć do 6. sezonu. Tom Ellis opublikował wymowny post!Zobacz więcej

Opublikowany tytuł ostatniego epizodu "Lucyfera" jedynie potwierdza przypuszczenia, że finałowy sezon, a w szczególności jego końcówka, będzie stanowił niezwykle emocjonalne przeżycie dla widzów, zarówno ze względu na przedstawione wydarzenia, jak i rozwój relacji pomiędzy poszczególnymi bohaterami.

Serial "Lucyfer" jest dostępny na Netfliksie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×