"Lucyfer" zdetronizowany w rankingu najpopularniejszych seriali w lipcu 2019! Co najchętniej ogląda się w wakacje na świecie? [TOP10]

"Lucyfer" zdetronizowany w rankingu najpopularniejszych seriali serwis TV Time. Co teraz najchętniej oglądają widzowie na świecie? Serial z Tomem Ellisem w roli głównej przegrał w kategorii "binge-watching" z lipcowym hitem Netflixa. Sprawdźcie, TOP10 seriali najchętniej oglądanych na początku lipca 2019 roku.

Multimedia

"Lucyfer" przegrał ze "Stranger Things"

Po ośmiu tygodniach dominacji na liście najchętniej oglądanych seriali, "Lucyfer" został ostatecznie zdetronizowany. Pierwsze miejsce w kategorii "binge-watching" zajmuje obecnie 3. sezon "Stranger Things" - hit Netflixa stworzony przez braci Duffer. W zestawieniu najpopularniejszych seriali nie mogło zabraknąć również niemieckiego "Dark", przebojowego musicalu "Glee", który 30 czerwca pojawił się w ofercie Netflixa oraz serialowych klasyków jak: "Przyjaciele" i "Teoria wielkiego podrywu". Które miejsca przypadły tym produkcjom w zestawieniu najpopularniejszych seriali wg. serwisu TV Time?

Pełen ranking najchętniej oglądanych seriali w lipcu 2019 możecie zobaczyć w naszej galerii!

Zobacz galerię

"Czarnobyl" lepszy od "Gry o tron"! Tak ocenili internauci! [TOP20]Zobacz więcej

Przypominamy, że "Stranger Things" powróciło z 3. sezonem 4 lipca br. Nowy sezon zachwyca nie tylko od strony fabularnej. Widać, że Netflix przeznaczył na produkcję naprawdę pokaźny budżet, a bracia Duffer dostali od włodarzy serwisu VOD wolną rękę. Wszystko wskazuje na to, że pierwsze sezony "Stranger Things" były jedynie przygrywką przed upalnym latem 1985 w Hawkins.

W 3. sezonie "Stranger Things" dzieciaki zaczynają dorastać, a na oczach widzów rodzą się pierwsze romanse, które komplikują relacje w grupie przyjaciół. Na horyzoncie znowu pojawia się niebezpieczeństwo. Miasto musi stawić czoła starym i nowym wrogom, a Jedenastka i jej przyjaciele uświadamiają sobie, że zło nigdy się nie kończy, zło ewoluuje. W 3. sezonie "Stranger Things" wszyscy zdają sobie sprawę, że muszą działać wspólnie, aby przetrwać.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×