lucyfer

Seriale na podstawie komiksów. "Heartstopper" Netfliksa, "Riverdale", "The Umbrella Academy" i inne komiksowe produkcje

"Heartstopper" podbił serca widzów. Historia o nastolatkach, którzy szukają miłości, ale też po prostu odpowiedzi na pytanie o swoją tożsamość, porusza starszych i młodszych miłośników seriali. Produkcja Netflixa powstała na bazie komiksów Alice Oseman. Jakie inne znane tytuły stworzono w ten sposób? Dowiesz się tego z naszej galerii! Poznaj inne seriale stworzone na podstawie komiksów.

16.05.2022Heartstopper

Nie tylko "Lucyfer". Poznaj seriale, które zostały uratowane przez fanów. Miały zostać skasowane, ale widzowie na to nie pozwolili

Fani i ich upodobania mają coraz większe znaczenie dla twórców, producentów i dystrybutorów seriali. Ich rola wzrasta wraz z rozwojem rynku platform streamingowych. Już wielokrotnie zdarzało się, że serial miał zostać skasowany, jednak dzięki interwencji widzów podjęto decyzję o kontynuowaniu danej produkcji. Sprawdźcie, które seriale otrzymały drugą szansę dzięki zaangażowaniu widzów!

13.05.2022Ranking

Bohaterowie drugiego planu, którzy skradli show w serialach! Widzowie pokochali ich bardziej niż głównych bohaterów!

Są takie seriale, w których główni bohaterowie muszą usunąć się w cień, ponieważ to ich towarzysze zapadają widzom najbardziej w pamięć! Maeve Wiley, Nairobi czy Ali Abdul to idealne przykłady bohaterów, którym pomimo nieco mniejszego znaczenia dla fabuły, udało się przyćmić postaci pierwszoplanowe! W naszej galerii znajdziecie ich o wiele więcej! Sprawdźcie!

02.03.2022Ranking

"Lucyfer" obsada po finale serialu. Tom Ellis wystąpi w kolejnej produkcji! Jak radzą sobie pozostali aktorzy? Sprawdźcie!

Ostatni sezon "Lucyfera" był jedną z najbardziej wyczekiwanych premier Netfliksa ostatnich lat. Chociaż ostatnie odcinki spotkały się z mieszanym odbiorem, trudno zaprzeczyć, że był to ciekawy i, przynajmniej do pewnego stopnia, satysfakcjonujący sposób zamknięcia historii Władcy Piekieł, który znudzony pełnioną rolą, wyruszył na urlop do Los Angeles. Jesteście ciekawi, co obecnie robią poszczególni członkowie obsady "Lucyfera"? Sprawdziliśmy to dla Was!

11.02.2022Lucyfer

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×