"Ludzie i Bogowie". Aktorzy na planie nowego serialu TVP w Warszawie. Wiemy, kiedy premiera!

Trwają prace na planie nowego serialu TVP, "Ludzie i Bogowie". Reżyserią zajął się Bodo Kox i już po pierwszych zdjęciach widać, że to będzie wyjątkowa produkcja! Kiedy serial trafi na antenę TVP?

Multimedia

Ekipa serialu "Ludzie i Bogowie" w reżyserii Bodo Koxa ma już za sobą kilka dni zdjęciowych. W weekend majowy pracowali w Warszawie i to za ich sprawą ulica Stalowa oraz Krakowskie Przedmieście cofnęły się w czasie do czasów okupacji Niemieckiej (1939-1945). Produkcja opowiada bowiem o słynnych akcjach ZWZ-AK z czasów okupowanej stolicy. Bohaterowie uczestniczą w rzeczywistych akcjach z lat 1939-44.

Bodo Kox kręci nowy wojenny serial dla TVP! To będzie następca "Czasu honoru"?Zobacz więcej

Głównymi bohaterami serialu są dwaj przyjaciele: dowódca oddziału "Pazur", Leszek Zaremba, ps. "Onyks" i Tadeusz Korzeniewski ps. "Dager". Pierwszy – sumienny i opanowany, wykonuje swoje zadania ze stuprocentową precyzją i skutecznością. Jednak z każdym dniem rosną w nim wątpliwości, co do moralnego wymiaru takiego postępowania, a wyrzuty sumienia coraz częściej nie pozwalają mu zasnąć. Drugi, wręcz przeciwnie, okupacyjna rzeczywistość budzi w nim coraz większe pragnienie odwetu na Niemcach, legitymuje w jego przekonaniu posługiwanie się złem w imię wyższych celów.

W obsadzie znaleźli się m.in. Jacek Knap, Dawid Dziarkowski, Marianna Zydek, Anna Karczmarczyk, Tomasz Schuchardt, Julian Świeżewski, Aleksandra Justa, Patryk Szwichtenberg, Katarzyna Dorosińska, Bartłomiej Kotschedoff i Cezary Żak. Emisja serialu w TVP planowana jest na wiosnę 2020 r.

Finałowy odcinek pierwszego sezonu! Jak potoczą się losy bohaterów?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×