"Ludzie i bogowie". Anna Karczmarczyk została mamą! Urodziła chłopca czy dziewczynkę?

Stało się! Anna Karczmarczyk, gwiazda serialu "Ludzie i bogowie", właśnie została mamą! O narodzinach dziecka aktorka poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Multimedia

Anna Karczmarczyk została mamą!

Anna Karczmarczyk to jedna z najzdolniejszych polskich aktorek młodego pokolenia. Widzowie doskonale znają ją z takich seriali jak chociażby "Za marzenia", "Ludzie i bogowie" czy ostatnio "Piękni i bezrobotni" oraz "Zakochani po uszy".

Jakiś czas temu Anna Karczmarczyk przyznała się, że jest w ciąży, a teraz, za pośrednictwem mediów społecznościowych, ogłosiła, że jej dzieciątko jest już na świecie! Aktorka napisała:

i stało się światło! ☀️☀️☀️☀️☀️ Chciałabym z tego miejsca podziękować niesamowitemu, pięknie babskiemu zespołowi Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny w Warszawie za opiekę i pomoc w tych szalonych dniach. Nie mogłam trafić lepiej. Nicole @niku753 , jesteś moją superbohaterką, dziękuję za twoją wiedzę, poczucie humoru i zaangażowanie. Dzięki Tobie to był dobry poród! 👼 Dyrekcji szpitala, każdej położnej, każdej pani doktor oraz salowym dziękuję, dziękuję, dziękuję i tule Was gorąco do serca - jesteście wspaniali. Czułam się zaopiekowana w tych ważnych dla nas dniach. DziękujeMy już we troje 🤍 PS Smutno mi tylko, że przez covid nie miałam okazji pospacerować po tych przepastnych korytarzach i skoczyć na colkę do sklepiku - może przy drugim się uda 😅

Anna Karczmarczyk jest w ciąży! Aktorka spodziewa się pierwszego dziecka!Zobacz więcej

Anna Karczmarczyk nie zdecydowała się poinformować swoich obserwatorów o płci swojego dziecka. Aktorka bardzo ceni sobie prywatność i w przeciwieństwie do wielu innych aktorek, nie relacjonowała przebiegu swojej ciąży na bieżąco w mediach społecznościowych. I bardzo dobrze! Gratulujemy Annie Karczmarczyk i jej mężowi Pascalowi Litwinowi!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×