"Ludzie i bogowie". Anna Mrozowska zachwyciła w serialu Bodo Koksa! Gdzie wcześniej mogliśmy podziwiać gwiazdę serialu TVP?

Przed nami wielki finał 1. sezonu serialu "Ludzie i bogowie", który okazał się produkcją, dzięki której widzowie poznali nowych, jeszcze nieogranych aktorów i aktorki. Jedną z nich bez wątpienia jest Anna Mrozowska, która brawurowo wcieliła się w postać Zosi. Gdzie wcześniej mogliśmy podziwiać gwiazdę serialu TVP? Ile ma lat? Sprawdźcie!

Multimedia

"Ludzie i bogowie" odcinek 13 w niedzielę, 6 grudnia, o godzinie 20:15 na antenie TVP 1

"Ludzie i bogowie" to kolejny serialowy hit Telewizji Polskiej. Widzowie bardzo polubili wojenny serial, który pokazuje działania kontrwywiadu AK w sposób, jakiego polscy filmowcy do tej pory unikali.

Jedną z gwiazd produkcji jest Anna Mrozowska, której bohaterka w ostatnich odcinkach 1. sezonu serialu Bodo Koksa wyrosła na jedną z pierwszoplanowych i najważniejszych postaci! Widzowie także polubili jej Zosię, ponieważ jest to postać, której daleko do bycia krystaliczną bohaterką, a zamiast tego jest bardzo złożona, prawdziwa i ludzka.

Onyks nie żyje? Zosia zabije Lufta? Co wydarzy się w finale sezonu?Zobacz więcej

ANNA MROZOWSKA - KIM JEST?

Anna Mrozowska urodziła się 30 maja 1991 roku w Pruszkowie. W latach 2011-2016 studiowała na wydziale aktorskim w PWSFTViT w Łodzi. Jeszcze jako studentka zadebiutowała na dużym ekranie; w 2013 roku pojawiła się w filmach "Obywatel" oraz "Jeziorak". W 2014 roku zagrała w jednym z odcinków serialu "Ojciec Mateusz", a rok później na moment pojawiła się w "M jak miłość". Rok 2015 to także udział w filmie "Nowy świat" oraz filmowy aktorski dyplom z Łódzkiej Filmówki, czyli pamiętny "Śpiewający obrusik".

W 2016 roku zagrała w serialu i filmie "Bodo", a także wzięła udział w krótkim metrażu pt. "NDR" i filmie "Syn królowej śniegu". Rok 2017 przyniósł kolejne serialowe kreacje, aktorka pojawiła się na planach takich produkcji jak "Belfer 2", "Lekarze na start" oraz "Miasto skarbów". W 2018 roku Anna Mrozowska dołączyła do obsady "Barw szczęścia", gdzie wciela się w Renatę, a także ponownie pojawiła się w "Ojcu Mateuszu" oraz "Za marzenia".

Dawid Dziarkowski odkryciem nowego serialu TVP! Już rozkochał w sobie żeńską widownię produkcji? Zobacz więcej

Świetny okazał się rok 2019. Anna Mrozowska pojawiła się wtedy w ciekawym "Ja teraz kłamię", a także zagrała w jednym z najciekawszych polskich debiutów ostatnich lat, czyli filmie "Supernova" Bartosza Kruhlika.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Magda (gość)

  Serial świetny, aktorka faktycznie gra dobrze, wygląda dobrze.

  08.12.2020 18:23
 • gość (gość)

  fajna aktorka, ale dlaczego już gwiazda, na miano gwiazdy to trzeba więcej popracować

  07.12.2020 09:46
 • von Borowietzky (gość)

  Nie było żadnego wielkiego finału, tylko "cliffhanger". No i jeszcze wszyscy bohaterowie dostali krzyże lub ordery za pokazowe skopanie roboty. W kilku ostatnich odcinkach to był pokaz nieudolności, jakby tak konspiratorzy działali, toby ich gestapo wybiło do nogi.

  06.12.2020 21:28
 • Artur (gość)

  Bardzo bardzo interesujący serial , mega produkcja !!

  06.12.2020 21:12
 • jacek (gość)

  świetny serial, szkoda że dzisiaj ostatni odcinek...

  06.12.2020 18:26
 • tomek (gość)

  swietna sprawa

  06.12.2020 15:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×