"Ludzie i bogowie" odcinek 11. Jadwiga i Dager biorą ślub! Onyks trafia na Pawiak! Dager go odbije? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 11. odcinek serialu "Ludzie i bogowie". Emocje są coraz większe! Jadwiga i Dager biorą ślub! Onyks trafia na Pawiak! Dager go odbije? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 11. odcinku "Ludzi i bogów"!

Multimedia

"Ludzie i bogowie" odcinek 11 w niedzielę, 22 listopada, o godzinie 20:15 na antenie TVP 1

W 11. odcinku serialu "Ludzie i bogowie" mimo, że numery na broni Onyksa (Jacek Knap) nie zgadzają się z tymi w papierach, oberwachtmeister wierzy, że pomylił broń na strzelnicy i chce go wypuścić. Jeden z nadgorliwych bahnschutzów upiera się, żeby sprawdzić jego tożsamość. W rezultacie Onyks trafia na Pawiak.

Onyks i Bronka wyznają sobie miłość! Jadwiga chce dokonać aborcji! Dager zdąży ją powstrzymać?Zobacz więcej

Dager (Dawid Dziarkowski) bierze ślub z Jadwigą (Marianna Zydek). Pod kościołem czeka na niego Ostoja (Bartosz Mikulak), który informuje go o zatrzymaniu Onyksa. Dager przeprasza pannę młodą i nielicznych weselników; musi działać i odbić przyjaciela. Równolegle nad uwolnieniem dowódcy pracuje jego matka, a także Ostoja, który dostaje od Józefa pieniądze na wykup.

Do mieszkania Zarębów przychodzi Zosia (Anna Mrozowska). Dowiaduje się, co się stało i obiecuje pomóc. Okazuje się, że jest związana z Hamptsturmführerem SS, Alfredem Luftem, który nadzoruje przesłuchania Onyksa. Zosia mówi Luftowi, że aresztowali jej kuzyna, o którym wie, że jest niewinny. Podaje Luftowi nazwisko, pod jakim na Szucha figuruje Onyks. Oddział Pazur atakuje więźniarkę przewożącą więźniów z Pawiaka na Szucha.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Karola (gość)

  Dobry serial. Nakreśla postawy, które wyróżniają się honorem, wiernością wyznawanych zasad. Obecnie takich ludzi jest niewielu, a rozbestwiony naród przesiąknięty jest roszczącymi hasłami.

  15.12.2020 14:01
 • df (gość)

  Sztuczna gra aktorów, bez realizmu. Serial dla niewykształconych mas!!!!

  05.12.2020 16:28
 • Arni (gość)

  Jk,masz rację,zero realizmu,film wygląda jak gra komputerowa.Akcja komiczna.

  23.11.2020 17:30
 • Ewa (gość)

  Dla mnie dobry serial. Konwencja troche bondowska ale co z tego. Dobre wzorce jezeli chodzi o postawy ludzkie . Okupacja niemiecka raz jeszcze, troche uwspolczesniona ale rownoczesnie przypominająca pewne wartosci wazne w zyciu. Ciekawe postacie. Jestem zachwycona Dagerem. Bardzo polecam

  23.11.2020 16:20
 • J23 (gość)

  Super serial oglądam co niedzielę

  22.11.2020 22:42
 • Pl (gość)

  Bardzo dobry serial. Mam nadzieję, że powstanie nowy sezon.

  22.11.2020 21:13
 • Jk (gość)

  Od czasów czterech pancernych i stawki,największy gniot! To raczej gra komputerewa, zrobiona na tragicznych wydarzeniach. Bond to przy nich pikuś!

  17.11.2020 17:15
 • Wozek (gość)

  Start earning $ 120 to $ 200 per hour working online from home for a few hours every day ... Receive regular payments every week ... All you need is a computer, internet connection and some free time ... More here

  ....................... >>>>>>> www.jobztalk.Com

  16.11.2020 07:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×