"Ludzie i bogowie" odcinek 12. Dager jest załamany nieudaną próbą odbicia Onyksa! Mama i siostra Onyksa są w niebezpieczeństwie! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 12. odcinek serialu "Ludzie i bogowie". Dager jest załamany nieudaną próbą odbicia Onyksa! Mama i siostra Onyksa są w niebezpieczeństwie! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 12. odcinku "Ludzi i bogów"!

Multimedia

"Ludzie i bogowie" odcinek 12 w niedzielę, 29 listopada, o godzinie 20:15 na antenie TVP 1

W 12. odcinku serialu "Ludzie i bogowie" Dager załamany nieudaną próbą odbicia Onyksa, przez trzy dni pije z "Kukiem", kumplem z marynarki. W tym czasie aptekarz Schreder umawia matkę Onyksa na spotkanie z człowiekiem, który pomoże w wykupie jej syna z Pawiaka. Niestety okazuje się, że to konfident Zaręba.

Jadwiga i Dager biorą ślub! Onyks trafia na Pawiak! Dager go odbije?Zobacz więcej

Dager dowiaduje się od Schredera, że ten przekazał Zarębie adres mamy i siostry Onyksa. Kobiety muszą natychmiast uciekać. Zaręba spotyka się z pułkownikową Kalińską i mami ją obietnicą pomocy w uwolnieniu męża z obozu. Kalińska zobowiązuje się zrobić wszystko, co tylko jest możliwe. Okazuje się, że pułkownikowa pomaga gestapo aresztować polskich oficerów.

OGLĄDAJ seriale ONLINE w TVP VOD

Dager, Wilk i Żbik, dzięki pomocy Kariny, dostają się do mieszkania Kalińskiej. Informują ją, że państwo podziemne wydało na nią wyrok. Podsuwają jej szklankę z cyjankiem. Oddział "Pazur" udaje się do szulerni na Brzeskiej, aby zlikwidować Zarębę.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Alina (gość)

  Wspaniały serial czekam zawsze na niego z niecierpliwością polecam

  30.11.2020 13:38
 • Agnieszka (gość)

  Czekam na kolejny odcinek z niecierpliwością, świetny serial.

  24.11.2020 08:42
 • Mach (gość)

  oj się dzieje,pozdrawiam

  22.11.2020 23:06
 • Fionka (gość)

  Pokochałam ten serial. Polecam

  22.11.2020 22:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×