"Ludzie i bogowie" odcinek 6. Zostaje wydany wyrok na doktora Nowotnego! Róża zostanie rozpoznana przez Niemców? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 6. odcinek serialu "Ludzie i bogowie". Zostaje wydany wyrok na doktora Nowotnego! Róża zostanie rozpoznana przez Niemców? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 6. odcinku "Ludzi i bogów".

Multimedia

"Ludzie i bogowie" odcinek 6 w niedzielę, 18 października, o godzinie 20:15 na antenie TVP 1

W 6. odcinku serialu "Ludzie i bogowie" jest wyrok na doktora, Jana Nowotnego, podwójnego agenta, który wydał już wielu szpiegów w ręce Gestapo. Akcja patrolu Pazur kończy się jednak niepowodzeniem. Pomysł, jak zlikwidować lekarza, ma Bella.

Dager ściąga do Warszawy "muszkieterów". Jadwiga chce iść na randkę z Tadeuszem!Zobacz więcej

Na przyjęciu u gubernatora Fischera, wraz z Dagerem starają się zdobyć adres Nowotnego. Dager próbuje skontaktować się z Jadwigą. Bezskutecznie. Do mieszkania Komanów przychodzi załamana pani Łokietkowa. Z Wisły wyłowiono ciało jej męża. Onyks odwiedza Bronkę w jej mieszkaniu. Zauważa, że jej synek jest chory. Obiecuje pomóc. Do Akwarium przychodzi Zander. Prawie rozpoznaje Różę, której szczęśliwie udaje się wymknąć przez zaplecze. Waga nalega, aby dziewczyna rzuciła pracę w kawiarni.

Członkowie Pazura porywają ochroniarza Nowotnego. Udaje im się wyciągnąć od niego adres kochanki lekarza i umówiony sygnał, po którym dziewczyna otworzy drzwi. W mieszkaniu kochanki, Dager i Onyks obiecują Nowotnemu, że darują mu życie, jeśli poda nazwiska wszystkich, których aktualnie rozpracowuje.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×