łukasz kuchta

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia Ciesiółka przeszła metamorfozę! Jej figura robi wrażenie. Fani zasypali ją komplementami!

Oliwia Ciesiółka dała się poznać widzom za sprawą 4. sezonu programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Uczestniczka kontrowersyjnego hitu TVN wyglądała do niedawna zupełnie inaczej. Przez rok sumiennie pracowała nad sylwetką. Teraz pochwaliła się efektami! Trzeba przyznać, że robią piorunujące wrażenie. Zobaczcie zdjęcia!

05.09.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Oliwia Ciesiółka faktycznie utrudniała Łukaszowi kontakty z synem? Kobieta postanowiła wyznać prawdę na ten temat

Co jakiś czas w mediach jest głośno o byłych uczestnikach 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" - Oliwii Ciesiółce i Łukaszu Kuchcie. Para po ogłoszeniu swojego rozstania, miała mieć problem z porozumieniem się w kwestii opieki nad ich dzieckiem. Oliwia postanowiła odnieść się do plotek pojawiających się na ten temat.

12.08.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Łukasz Kuchta pokazał zdjęcie syna. Dogadał się z Oliwią Ciesiółką odnośnie do opieki nad dzieckiem?

Wygląda na to, że konflikt pomiędzy uczestnikami "Ślubu od pierwszego wejrzenia 4" i wciąż jeszcze małżonkami Łukaszem Kuchtą i Oliwią Ciesiółką został zażegnany. Mężczyzna, który wcześniej oskarżał byłą partnerkę o utrudnianie kontaktów z dzieckiem, teraz pochwalił się zdjęciem z synem!

26.07.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka i Wojtek skomentowali konflikt Łukasza i Oliwii. Poparli jedną ze stron!

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to jeden z najpopularniejszych programów nadawanych przez telewizję TVN. Właśnie możemy oglądać 7. sezon programu, ale w ostatnich dniach głośno zrobiło się o bohaterach 4. sezonu "ŚOPW". Wszystko przez... konflikt Łukasza Kuchty i Oliwii Ciesiółki, którzy właśnie publicznie piorą brudy i walczą o dziecko! Głos w sprawie zabrali inni uczestnicy ich edycji programu - Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik.

13.04.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Łukasz twierdzi, że Oliwia kłamie i utrudnia mu kontakt z synem. Co ona na to?

Łukasz Kuchta i Oliwia Ciesiółka byli uczestnikami 4. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Para ogłosiła rozstanie w grudniu 2020 roku. Młodzi rodzice ciągle nie dostali rozwodu, bo trwa spór o alimenty i orzeczenie o winie. Łukasz długo milczał, ale ostatnie zachowanie Oliwii sprawiło, że mężczyzna w końcu przerwał milczenie i nie pozostawił tym samym na żonie suchej nitki.

13.04.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Oliwia Ciesiółka kwitnie bez byłego męża u boku! Wyjechała na samotne wakacje i publikuje gorące zdjęcie!

Oliwia Ciesiółka to jedna z bohaterek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Kobieta znalazła w programie miłość, jednak później jej losy oraz Łukasza Kuchty się skomplikowały do tego stopnia, że para postanowiła się rozstać, chociaż niedługo wcześniej doczekali się dziecka. Teraz Oliwia kwitnie bez byłego męża u boku!

04.11.2021Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Oliwia Ciesiółka chwali się szczuplusieńkim brzuchem! Co za forma!

Oliwia Ciesiółka to jedna z najsłynniejszych bohaterek 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Jej małżeństwo z Łukaszem wyglądało na idealne; młodzi nie tylko dobrze się ze sobą czuli, ale także ogromnie się sobie podobali. Niestety, chociaż doczekali się dziecka, ich małżeństwo się rozpadło. Dzisiaj jednak Oliwia już nie myśli o przeszlości!

10.08.2021Ślub od pierwszego wejrzenia

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×