łukasz płoszajski

„Pierwsza miłość” ma już 18 lat! Niesamowite, jak kiedyś wyglądali główni bohaterowie serialu. Przy Arturze złapiecie się za głowę!

To już 18 lat od emisji pierwszego odcinka „Pierwszej miłości”. Wielu bohaterów, którzy w nim się pojawili, jest obecna we wrocławskiej produkcji do tej pory. Sprawdźcie, jak na przestrzeni prawie dwóch dekad zmieniały się główne postacie „Pierwszej miłości”. Przy serialowym Arturze złapiecie się za głowę!

30.11.2022Pierwsza miłość

"Pierwsza miłość" ma już 18 lat! Tak Aneta Zając, Łukasz Płoszajski, Aleksandra Zienkiewicz, Michał Koterski, Karol Strasburger i inni świętowali jubileusz serialu! Publikujemy zdjęcia

4 listopada minęło dokładnie 18 lat od premiery telewizyjnej hitowego serialu Polsatu. W związku z tym Aneta Zając, Łukasz Płoszajski, Aleksandra Zienkiewicz, Anna Ilczuk, Michał Koterski, Honorata Witańska, Michał Mikołajczak, Wojciech Błach i Karol Strasburger wzięli udział w jubileuszowej sesji zdjęciowej. Zobaczcie, jak gwiazdy celebrowały ten szczególny jubileusz!

04.11.2022Pierwsza miłość

"Taniec z gwiazdami". Te momenty wywołały największe oburzenie wśród widzów! Obecna edycja programu nie razu wzbudzała skrajne emocje

Finał trzynastej edycji "Tańca z gwiazdami" jest coraz bliżej. W tanecznej rywalizacji o kryształową kulę pozostały już tylko trzy pary. Trzeba przyznać, że aktualne odsłona programu od samego początku dostarcza widzom wiele emocji. Które momenty wywołały wśród nich największe oburzenie? Z czym nie mogli się pogodzić? Co się im nie podobało?

20.10.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". Tak mieszkają uczestnicy najnowszej edycji programu! Niektórzy z nich spokojnie mogliby zorganizować u siebie kolejny odcinek show!

Najnowsza edycja "Tańca z gwiazdami" budzi ogromne zainteresowanie wśród widzów, którzy żywo interesują się życiem występujących na parkiecie gwiazd. Praktycznie wszyscy uczestnicy show chętnie się dzielą za pośrednictwem mediów społecznościowych nie tylko postępami z tanecznych treningów, ale i tym, jak mieszkają. Domy niektórych z nich przypominają prawdziwe pałace! Zobaczcie, jak się urządziły gwiazdy 13. edycji "Dancing with the Stars"!

12.09.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami 13" odcinek 1. Tańczącym celebrytom najbardziej kibicowali bliscy. Karolina Pisarek, Krzysztof Rutkowski, Michał Mikołajczak - kto trzymał za nich kciuki?

Pierwszy odcinek nowej edycji programu "Taniec z gwiazdami" przysporzył widzom wiele emocji. Celebryci dali z siebie wszystko, by pokazać na parkiecie swoje taneczne umiejętności. Za ich powodzenie w programie najmocniej kciuki trzymali ich bliscy. Kto kibicował gwiazdom takim jak Karolina Pisarek, Krzysztof Rutkowski i Michał Mikołajczak w pierwszym odcinku programu? Sprawdź w naszej galerii!

01.09.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". Wiktoria Omyła nie może się pogodzić z odpadnięciem z programu. Taneczna partnerka Łukasza Płoszajskiego mówi wprost: "Żenada"

Wciąż nie milkną echa po pierwszym odcinku 13. edycji "Tańca z gwiazdami", z którego - zdaniem wielu - niesłusznie odpadli Łukasz Płoszajski i Wiktoria Omyła. Tancerka w jednym z najnowszych wywiadów postanowiła odnieść się do swojego występu w tanecznym show. Ewidentnie nie może się pogodzić z tym, że to właśnie ona i jej taneczny partner odpadli już w pierwszym odcinku programu.

31.08.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami 13". Krzysztof Rutkowski się nie popisał na parkiecie? Tak wyglądały pląsy najsłynniejszego detektywa. Publikujemy zdjęcia z programu

Nie milkną echa po 1. odcinku 13. edycji programu "Taniec z gwiazdami. Dancing with the start". Zdaniem wielu fanów tanecznego show, najgorzej wypadł najsłynniejszy detektyw w Polsce - Krzysztof Rutkowski. Czy faktycznie było tak źle? W galerii publikujemy zdjęcia z występu Krzysztofa Rutkowskiego i Sylwii Madeńskiej!

30.08.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami" Łukasz Płoszajski i Krzysztof Rutkowski uratowali porwane dziecko! Niezwykła historia uczestników "Dancing with the Stars"

Obecnie Łukasz Płoszajski i Krzysztof Rutkowski przygotowują się do zbliżającej się wielkimi krokami 13. edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Okazuje się jednak, ze uczestnicy najnowszej odsłony tanecznego show znają się od wielu lat. Swego czasu brali razem udział w akcji odszukania porwanego dziecka. Co wiadomo o tej sprawie?

19.08.2022Dancing with the stars

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×