łukasz simlat

"Sonata". Michał Sikorski zachwyca jako Grzegorz Płonka! Za taką rolę w USA otrzymałby Oscara!

Wielkimi krokami nadchodzi premiera jednego z najbardziej interesujących polskich filmów, jakie w 2022 roku trafią do kin! Chodzi o "Sonatę" w reżyserii Bartosza Blaschke, która została już doceniona podczas 46. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni. Właśnie tam nagrodę za profesjonalny debiut aktorski otrzymał Michał Sikorski, który na ekranie brawurowo wcielił się w Grzegorza Płonkę. Za taką rolę w USA otrzymałby Oscara!

07.02.2022Sonata

"Śniegu już nigdy nie będzie". Olśniewająca Weronika Rosati kradnie show na premierze nowego filmu Małgorzaty Szumowskiej! Kto jeszcze pojawił się na czerwonym dywanie?

W poniedziałek, 31 maja 2021 roku, w warszawskim kinie Cinema City Sadyba odbyła się uroczysta premiera filmu „Śniegu już nigdy nie będzie” – jednego z najbardziej wyczekiwanych tytułów roku. Na czerwonym dywanie pojawiło się wiele gwiazd, ale obiektywy aparatów były skierowane szczególnie w stronę olśniewającej Weroniki Rosati, która skradła wszystkim show!

01.06.2021Śniegu już nigdy nie będzie

"Kamerdyner". Aktorzy opowiadają w kogo się wcielili w filmie Filipa Bajona. Ilu widzów obejrzało film? [WIDEO+ZDJĘCIA]

„Kamerdyner” Filipa Bajona to największy zwycięzca 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Otrzymał aż cztery laury: Srebrne Lwy, nagrody za główną rolę męską dla Adama Woronowicza, za muzykę Antoniego Komasy-Łazarkiewicza oraz charakteryzację Ewy Drobiec i Miry Wojtczak. „Kamerdyner” podbił też kina – od premiery 21 września tytuł zgromadził 150 tysięcy widzów. Aktorzy "Kamerdynera" opowiedzieli nam o tym, w kogo się wcielili w nowym filmie Filipa Bajona!

28.09.2018Kamerdyner

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×