„Lupin”. Zmarł Adama Niane, serialowy Leonard. Miał zaledwie 56 lat

Styczeń kończy się smutnymi wieściami ze świata filmu i seriali. W wieku 56 lat zmarł aktor Adama Niane, znany widzom m.in. za sprawą serialu „Lupin”. Wcielał się w nim w Leonarda, płatnego zabójcę i porywacza.

Multimedia

Nie żyje Adama Niane. Miał 56 lat

W wieku 56 lat zmarł Adama Niane. Widzowie znali go doskonale z takich produkcji, jak m.in. serial „Lupin”. W produkcji wcielał się w Leonarda, płatnego zabójcę i porywacza syna tytułowego bohatera. Informację o jego śmierci przekazał m.in. Omary Sy, serialowy Lupin.

Składam głębokie kondolencje bliskim Adamy, wielkiego aktora, u którego boku miałem przyjemność i okazję grać. Był człowiekiem o rzadko spotykanej dziś życzliwości. Niech jego dusza spoczywa w pokoju - napisał.

Nie żyje Lisa Loring. Była pierwszą ekranową wersja Wednesday AddamsZobacz więcej

Serwis Deadline nie precyzuje, co było przyczyną śmierci 56-letniego aktora. Ostatnia rola Niane to rola w miniserialu z 2022 roku "L'île aux 30 cercueils", gdzie wcielił się w rolę Yannicka Lantry'ego.

Jak podaje IMDB, Niane urodził się w 1966 roku w Paryżu. Ostatnią rolę zagrał w miniserialu z 2022 roku „L'île aux 30 cercueils”, gdzie wcielił się w rolę Yannicka Lantry'ego. Pojawił się również w obsadzie serialu „Alex Hugo”, „Iskander”, „Sam”, „Zakładnik” czy „Modliszka”. Przepustką na wielki ekran była rola Paula Diallo w filmie „Złość” i „Felicita”.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×