"Luther". Idris Elba potwierdził, że powstanie film na bazie serialu! Co już wiadomo?

Powstanie film na bazie serialu "Luther"! Informacją podzielił się niedawno odtwórca tytułowej roli w serialu, Idris Elba. Co już wiadomo o filmowej wersji "Luthera"?

Multimedia

Idris Elba podzielił się ekscytującymi nowinami. Aktor potwierdził powstanie filmu na bazie serialu "Luther". Radosną informację przekazał zaraz po odebraniu statuetki BAFTA. 47-latek został wyróżniony nagrodą specjalną za swój talent oraz wspieranie różnorodności w branży.

Co wiadomo o filmowej wersji serialu "Luther"? Szczegóły nie są na razie znane. Idris Elba zdradził jedynie, że:

W produkcji filmu nie ma żadnych ograniczeń. Możemy być nieco odważniejsi, jeśli chodzi o wątki, być może międzynarodowe. Skala jest trochę większa, ale John Luther zawsze będzie Johnem Lutherem.

Isan Elba, czyli córka gwiazdora jednego z najlepszych seriali kryminalnych. Pójdzie w ślady ojca? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

  1. sezon kryminalnego serialu zakończył się w styczniu 2019 roku. Od tamtej pory fani trwają w zawieszeniu czekając na dalsze losy granej przez Elbę postaci. Przypominamy, że serialowy John Luther to detektyw z londyńskiego wydziału najpoważniejszych przestępstw: genialny, nieustępliwy… i nieprzewidywalny. Kolejne sprawy stają się dla niego obsesjami, dla których gotów jest łamać zasady, a nawet narazić swoje małżeństwo. Luther to żywa legenda londyńskiej policji, ale, równie często jak pochwały za rozwikłanie „nierozwiązywalnych” przestępstw, zbiera nagany za otwarte lekceważenie wszelkich procedur. Kiedy więc natrafia na przestępczy intelekt równy co najmniej jego śledczym zdolnościom, rozpoczyna bardzo niebezpieczną grę.
Zobacz galerię

Źródło: Cover Video, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×