Luxuria Astaroth zachwyca się sobą: Jestem humanistką, kobietą renesansu

Luxuria Astaroth, która po występie w programie Kuby Wojewódzkiego stwierdziła, że "Sobą zdumiewam Siebie" nie przestaje zachywać się swoimi uzdolnieniami.

Multimedia

Kontrowersyjna modelka, 18-letnia Luxuria Astaroth stara się, by cały czas o niej mówiono. Po występach w teledyskach Donatana i udziale w programie Kuby Wojewódzkiego dziewczyna nie przestaje szokować swoimi komentarzami. Tym razem zapytana przez "Fakt" o swoje liczne talenty, odpowiedziała:

CZYTAJ TAKŻE: 18-LETNIA LUXURIA ASTAROTH SZOKUJE NA FACEBOOKU LUXURIA ASTAROTH: MAM WIELE CIEKAWSZYCH RZECZY DO ROBOTY NIŻ SZKOŁA

- Jestem humanistką, kobietą renesansu, bardzo uzdolnioną. Mam wiele talentów i inni je widzą. Niestety, nie ze wszystkich korzystam, aczkolwiek potrafię bardzo dużo. To nie jest tak, że stwierdzę, że mam talent do tego i na siłę to robię. Zwracają na mnie uwagę i mężczyźni i kobiety. Nie rusza mnie to, bo ludzie zawsze zwracali na mnie uwagę, nie widzę różnicy. No może teraz jest zmasowany atak. Jest na mnie straszny popyt - przekonywała Luxuria.

Modelka wyznała również, że dzięki swojemu seksapilowi otrzymywała niemoralne propozycje. - Do tej pory zdarzają się oferty z kolacjami, wyjściami. One są niegroźne, ale jeszcze tak nisko nie upadłam, żeby z tego korzystać - mówiła Luxuria. CZYTAJ TAKŻE: LUXURIA ASTAROTH O WYSTĘPIE W PROGRAMIE KUBY WOJEWÓDZKIEGO: SOBĄ ZDUMIEWAM SIEBIE WERONIKA TRITTNER: NIE JESTEM Z LUXURIĄ!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×