"Łzy Cennet". Almila Ada, czyli piękna Cennet Yilmaz. Kim jest gwiazda nowej tureckiej telenoweli? [DUŻO ZDJĘĆ]

Na antenie TVP1 właśnie zadebiutowała nowa turecka telenowela pt. "Łzy Cennet". Gwiazdą produkcji jest piękna Almila Ada, która wciela się w postać Cennet Yilmaz. Kim jest aktorka? Kiedy się urodziła? W jakich serialach jeszcze zagrała? Sprawdźcie, kim jest Almila Ada!

Multimedia

"Łzy Cennet" odcinek 2. w czwartek, 30.08.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

KIM JEST ALMILA ADA?

Almila Ada w serialu "Łzy Cennet" wciela się w główną bohaterkę, Cennet Yilmaz. Dziewczyna w dzieciństwie została porzuca przez matkę, a następnie trafiła do domu dziecka oraz zajmowała się nią babcia. Cennet nawet nie wie, kto jest jej matką. Mimo tego nie poddała się, została najlepszą uczennicą na roku i ma ambicje, aby zostać najlepszym architektem. Jednak na jej drodze pojawi się wiele przeszkód...

Dilara Yüzer, czyli piękna Gonca Tunç. Jak zmieniła się gwiazda tureckiej telenoweli? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

ALMILA ADA - KARIERA

Almila Ada urodziła się w 1994 roku w Stambule i jest aktorką, modelką oraz tancerką baletową. Ojciec Almily jest dziennikarzem, natomiast matka to projektantka mody oraz pedagog. Almila Ada już jako mała dziewczynka zainteresowała się baletem, więc rodzice posłali ją do odpowiednich szkół, aby mogła rozwijać swoją pasję. Dzięki temu kształciła się nie tylko w Turcji, ale również w Wielkiej Brytanii oraz Rosji.

Jak zmieniła się Hande Ercel? Turecka piękność robi oszałamiającą karierę!Zobacz więcej

Z zawodowego uprawiania baletu wyeliminowała ją kontuzja, więc Almila Ada mogła poświęcić się swojej drugiej pasji, czyli aktorstwu. Na ekranie po raz pierwszy pojawiła się w 2014 roku w serialu "Kaderimin Yazıldığı Gün", a następnie zaliczyła kilka odcinków "Kirgin Çiçekler" (2016). Sławę przyniósł jej jednak dopiero serial "Adı Efsane" (2017), po czym otrzymała główną rolę w serialu "Łzy Cennet" ("Cennet'in Gözyaslari", 2017). Rok 2018 to z kolei "Bir Deli Rüzgar". Almila Ada realizuje się też jako modelka i można było podziwiać ją w takich magazynach jak m.in. "Instyle" oraz "Vogue".

Cemre Melis Cinar, czyli piękna i piekielnie groźna Arzu Emiroglu. Jak się zmieniła? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

"ŁZY CENNET" - O CZYM OPOWIADA SERIAL?

Cennet w dzieciństwie została porzucona przez matkę i wychowana przez babcię. Gdy po latach udaje się jej skończyć z wyróżnieniem architekturę, rozpoczyna pracę w prestiżowej firmie budowlanej. Tam spotyka przystojnego Selima. Jednak matka jej koleżanki, Melisy pragnie przeszkodzić temu związkowi, gdyż Selima zaplanowała już na swojego zięcia.

Komentarze

Skomentuj
 • Dd (gość)

  Drewniana aktorka. Zero talentu

  05.03.2019 10:40
 • Adam (gość)

  Piekna kobieta a jezeli ktos pisze ze jest brzydka to po prostu jest zawisc zazdrosc czy tez dana osoba chce sie wywyzczyc bo ma niski poziom wartosci.

  13.02.2019 23:18
 • ld58 (gość)

  Uroda nienachalna,a jako aktorka drewniana.

  30.12.2018 20:47
 • Alicja (gość)

  Aby ocenić urodę trzeba obiektywizmu a oceniają cy m tego brakuje .Cennet jest piękną pełną wdzięku młodą aktorką. Alicja

  18.11.2018 16:52
 • Rebeka (gość)

  Naturalna Piękność.Nie potrzebuje sztucznych żęs ani włosów. Rysy twarzy europejskie a nie te turecko /mongolskie.

  28.09.2018 14:03
 • Sandra (gość)

  Jaka ona jest śliczna😍

  11.09.2018 22:37
 • Lidia N (gość)

  Nie wiem dla kogo ta odtworczyni Cenet jest piekna?Jest brzydka,wyglada na starszą niż jest,po ślicznej Hazal to jest brzydactwo

  02.09.2018 19:24
 • Johan (gość)

  Brzydka jak noc ale i tak lepsza od robionej matki, chyba z tysiąc operacji plastycznych widać na twarzy, brzydka jak cholera.

  01.09.2018 22:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×