"Łzy Cennet". Berk Atan poszedł do wojska! Nowe odcinki bez serialowego Selima?! [ZDJĘCIA]

Berk Atan, czyli Selim w serialu "Łzy Cennet" poszedł do wojska! To może zaniepokoić fanów telenoweli, bo wciąż nie wiadomo, czy powstaną nowe odcinki "Łez Cennet". Jeśli tak, czy będzie bez serialowego Selima?

Multimedia

"Łzy Cennet" od poniedziałku do piątku o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Serial "Łzy Cennet" w Turcji dobiegł już końca i wciąż nie wiadomo, czy twórcy zdecydują się na 2. sezon produkcji. Decyzja jest jeszcze trudniejsza, zważając na to, że Berk Atan, który wcielał się w Selima - ukochanego Cennet (Almila Ada), został wezwany do wojska!

Selim Arısoy, czyli ukochany Cennet. Kim jest młody aktor Berk Atan? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Po zakończeniu zdjęć do "Łez Cennet" 27-letni aktor pojechał na wakacje, po których miał wciąć się za nowe aktorskie projekty. Pod koniec października okazało się jednak, że musi iść do wojska. Służba wojskowa w Turcji trwa od 6 do 12 miesięcy, co oznacza, że Berk będzie wyłączony z pracy w zawodzie na przynajmniej pół roku! W związku ze służbą, Atan musiał także zmienić wizerunek - mocno skrócił swoje bujne jak dotąd włosy.

To dla serialowego Selima pierwsza tak długa przerwa w zawodzie od czasu, gdy zadebiutował na ekranie w 2013 roku. Warto też wspomnieć, że wraz z zakończeniem prac na planie "Łez Cennet", Berk skończył swój związek z modelką Sim Oklar. Ostatnio aktor pożegnał też swojego ukochanego czworonożnego przyjaciela, psa Duna. Miejmy nadzieję, że zła passa jest tylko chwilowa!

Ile odcinków ma nowy turecki serial o pięknej Cennet? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"Łzy Cennet" - o czym jest serial?

Osierocona jako dziecko Cennet (Almila Ada) mierzy się z przeciwnościami losu, pragnąc matczynej miłości, której jej zawsze najbardziej brakowało. Została wychowana w ubogim domu przez babcię, ale najważniejszą dla niej osobą był jej przyjaciel, Ali, z którym także została rozdzielona. W dniu ukończenia szkoły Cennet poznaje Selima (Berk Atan) oraz mamę swojej koleżanki Melisy (Zehra Yılmaz). Wkrótce okazuje się, że Arzu (Esra Ronabar) jest także jej biologiczną matką!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Paula (gość)

  Może jednak będzie 2 sezon????

  28.01.2019 22:14
 • ld58 (gość)

  O matko i córko ,kto ogląda takiego gniota ?

  17.12.2018 16:08
 • Zbigniew (gość)

  Przepraszam,tablet okropnie przekręca"Swoim" to Selim a "kurczaki" to Kurdowie.🎉🎊🎁

  15.12.2018 15:40
 • Zbigniew (gość)

  No i dobrze,niech"Swoim" trochę powalczy z Kurczakiem.Obcieli go to wzmocnią mu się włosy.Ja też nie widzę powodu dlaczego miałby być 2 sezon serialu.Przecież wszystko w miarę dobrze się skończyło.Wziął šlub z Ceneet i teraz by musiała spašć bomba żeby znów się zaczęło.Poza tym jest to przecież serial zrealizowany na podstawie standardu koreańskiego i chyba nie možna sobie "dokręcać" co się chce.Ciekawy jestem jak Swoim da sobie radę na wojnie?🎄🎍🎊🎁

  15.12.2018 15:36
 • Joanna (gość)

  Chciałabym żeby była druga część serialu, ale sądzę, że jednak nie będzie. Ponieważ gdyby miało się tak stać, to drugą część kręcili by zaraz po pierwszej.

  15.12.2018 14:58
 • Turek (gość)

  Berk Atan i to, że jest w wojsku to jedno, ale za przeproszeniem, jaki idiota pisze o drugim sezonie "Łez..."? Turcja to nie USA, że jest czasami nawet roczna przerwa między sezonami. Jeśli drugi sezon miałby być, to pierwszy nie skończyłby się tak, jak się skończył, a po drugie, przerwa wakacyjna dawno się skończyła. Wzmianka o drugim sezonie to wg. mnie nieznajomość autora.

  14.12.2018 17:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×