"Łzy Cennet" - ile odcinków ma nowy turecki serial TVP2? Sprawdź, ile trwa historia Cennet! [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Łzy Cennet" - nowy turecki serial TVP2, który w ramówce zastępuje "Czarną perłę". Ile odcinków mają "Łzy Cennet"? Jak długo będziemy oglądać perypetie pięknej i zdolnej Cennet, która przed laty została porzucona przez matkę?

Multimedia

"Łzy Cennet" od poniedziałku do piątku o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Serial "Łzy Cennet" zastępuje "Czarną perłę" w TVP2. W Turcji zadebiutował we wrześniu 2017 r. W sumie miał 36 odcinków. Każdy z nich trwał od 120 do 150 minut. W Polsce telenowelę można oglądać od 28 sierpnia 2018 i jest emitowany od poniedziałku do piątku o godz. 17:10 w Dwójce.

Cennet z wyróżnieniem kończy szkołę i spotyka Selima [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Ile odcinków mają "Łzy Cennet"? Ze względu na to, że jeden odcinek telenoweli w Polsce ma długość ok. 40 minut, po raz kolejny zobaczymy więcej epizodów niż Turkowie. Łącznie w Polsce wyemitowanych będzie 116 odcinków. TVP2 nie przewidziała powtórek poszczególnych odcinków w ramówce.

"Łzy Cennet" (org. Cennet'in Gözyaşları) to adaptacja koreańskiego serialu "Tears of Heaven" (Łzy Nieba). Bohaterką jest Cennet (Almila Ada), która w dzieciństwie została porzucona przez matkę i wychowana przez babcię. Gdy po latach udaje się jej skończyć z wyróżnieniem architekturę, rozpoczyna pracę w prestiżowej firmie budowlanej. Okazuje się, że pracuje tam też przystojny Selim (Berk Atan), z którym Cennet od razu czuje nić sympatii. Arzu (Esra Ronabar) - matka jej koleżanki, Melisy (Zehra Yilmaz) pragnie przeszkodzić temu związkowi, gdyż Selima zaplanowała już na swojego zięcia.

Wiemy, co zastąpi "Czarną perłę" w TV! Sprawdź, o czym jest nowy turecki serial! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"ŁZY CENNET" - CZYTAJ WIĘCEJ

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Jola (gość)

    Mnie się podoba.Fakt trochę za dużo płaczu 😃

    20.02.2019 22:37
  • Kinga (gość)

    Kocham niech bedzie 2 sezon prosze albo milion odcinków kocham cennet

    14.02.2019 14:49
  • LOL (gość)

    ROZWLEKŁOSC TEGO SERIALI TE ZWOLNIENIA I POWTARZANIE WKOŁO TEGO CO JUZ BYŁO TO NIE NA MOJE NERWY ,ZREZYGNOWAŁEM BO TAKIEGO DZIADOCTWA NIEDA SIE OGLADAC!!!!!!!!!!

    14.02.2019 13:36
  • TATA (gość)

    NAJGORSZY SERIAL JAKI OGLADAŁEM ZACZEŁO SIE DOBRZE ALE TERAZ TO TYLKO DARCIE RYJA I PADANIE NA KOLANA NA ULICY I GDZIE TYLKO SIE DA PAN REZYSER PRZESADZIŁ Z TYM SZLOCHANIEM ,STALO SIE TO NUDNE I IRYTUJACE DLATEGO WIECEJ NIE OGLADAM.

    14.02.2019 13:34
  • ...x (gość)

    Cennet emocji wyrażać nie umie. Wzrok zawiedzionego dziecka, płacz bez łez , człapanie po chodniku w chwilach rozpaczy, ewentualnie klęk;) I tak w kółko.

    31.01.2019 21:54
  • Basia (gość)

    Oglądam codziennie. Bardzo mi się podoba,jak aktorzy wyrażają emocje. No i te piękne kobiety. Fajnie relaksuje taka turecka telenowela.

    30.01.2019 23:55
  • Oleńka (gość)

    Łzy Cennet uwielbiam !!!! Super serial !!! Oby więcej takich !!!!!

    30.01.2019 18:03
  • Paula (gość)

    Będzie 2 sezon? Coś o tym wiadomo?

    29.01.2019 18:18
  • Nina (gość)

    Piękny serial :)

    29.01.2019 18:16
  • Olunia (gość)

    Z tych wszystkich które lecą można obejrzeć tylko,, Wieczna miłość,, reszta to takie badziewie że aż boli

    28.01.2019 17:38
  • (gość)

    uwielbiam łzy Cennet oglądałam wszystkie odcinki

    25.01.2019 18:23
  • Mango (gość)

    Rozdarte sercea dobry serial wszystkim się podobał i nie kupili reszty odcinków. Wartka akcja nowoczesny styl to nam się podoba a nie wieczny płacz i rozlazłe wątki nie do wytrzymania.

    15.01.2019 16:50
  • Gość (gość)

    Tak to prawda Elif nudny film gdyby były sceny kwintesencja to może by był nawet do oglądania ciekawy, ale te scenki rozciągajace jak flaki z olejem. Ten reżyser jest chory kręcić takie g. Przemoc nad dziećmi, bezprawie a policja to głupki. Może tak jest. W Turcji. Film okropnie nudny i irytujący.

    08.01.2019 18:29
  • Ewa (gość)

    Moje noworoczne postanowienie- przestaję oglądać Elif!!!

    05.01.2019 22:28
  • adrian keys (gość)

    Ja kiedyś chodziłem z jedną Beatką i wiecie ona też myślała na głos. Myślę sobie złota kobieta ale jakoś puściła mnie w trąbę.Zekranizujcie powieść o sEwelinie ksywa Krowiarka .

    04.01.2019 18:53
  • Z (gość)

    "Moje oczy"- ja jednak wolę tureckie seriale, choć nie wszystkie oczywiście! Bezwzględnie ELIF to beznadzieja pod każdym względem, no i na nieszczęście tvp zakupiła 3. sezon tej miernoty. Szefostwo tvp nisko ocenia inteligencję polskiego widza! Łzy Cennet, to serial przeciętny. Ciekawy jest problem reakcji na dziecko pochodzące z gwałtu. Godny polecenia jest serial Gulperi, a o ASI prosimy telewizję od dwóch lat - bezskutecznie :((((( Serial nominowany na festiwalu w Monte Carlo.

    31.12.2018 23:23
  • Moje oczy (gość)

    już wolę oglądać nasze nie które durne teleturnieje,a nie jakieś tureckie czy inne uwno,Masakra psują tylko głowy tym kobietą.

    20.12.2018 17:21
  • dziadek (gość)

    dzialania policji laduja w geograficznej depresji.

    13.12.2018 11:20
  • Ja (gość)

    Przypuszczam że prezes Kurski w offsecie otrzymał wczasy w Turcji od Erdogana.

    12.12.2018 19:36
  • Adria Keys (gość)

    Masakra.Kobiety żenada.

    12.12.2018 10:11
NowszeStarsze