"Łzy Cennet" - ile odcinków ma nowy turecki serial TVP2? Sprawdź, ile trwa historia Cennet! [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Łzy Cennet" - nowy turecki serial TVP2, który w ramówce zastępuje "Czarną perłę". Ile odcinków mają "Łzy Cennet"? Jak długo będziemy oglądać perypetie pięknej i zdolnej Cennet, która przed laty została porzucona przez matkę?

Multimedia

"Łzy Cennet" od poniedziałku do piątku o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Serial "Łzy Cennet" zastępuje "Czarną perłę" w TVP2. W Turcji zadebiutował we wrześniu 2017 r. W sumie miał 36 odcinków. Każdy z nich trwał od 120 do 150 minut. W Polsce telenowelę można oglądać od 28 sierpnia 2018 i jest emitowany od poniedziałku do piątku o godz. 17:10 w Dwójce.

Cennet z wyróżnieniem kończy szkołę i spotyka Selima [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Ile odcinków mają "Łzy Cennet"? Ze względu na to, że jeden odcinek telenoweli w Polsce ma długość ok. 40 minut, po raz kolejny zobaczymy więcej epizodów niż Turkowie. Łącznie w Polsce wyemitowanych będzie 151 odcinków. TVP2 nie przewidziała powtórek poszczególnych odcinków w ramówce.

"Łzy Cennet" (org. Cennet'in Gözyaşları) to adaptacja koreańskiego serialu "Tears of Heaven" (Łzy Nieba). Bohaterką jest Cennet (Almila Ada), która w dzieciństwie została porzucona przez matkę i wychowana przez babcię. Gdy po latach udaje się jej skończyć z wyróżnieniem architekturę, rozpoczyna pracę w prestiżowej firmie budowlanej. Okazuje się, że pracuje tam też przystojny Selim (Berk Atan), z którym Cennet od razu czuje nić sympatii. Arzu (Esra Ronabar) - matka jej koleżanki, Melisy (Zehra Yilmaz) pragnie przeszkodzić temu związkowi, gdyż Selima zaplanowała już na swojego zięcia.

Wiemy, co zastąpi "Czarną perłę" w TV! Sprawdź, o czym jest nowy turecki serial! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"ŁZY CENNET" - CZYTAJ WIĘCEJ

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Mango (gość)

    Rozdarte sercea dobry serial wszystkim się podobał i nie kupili reszty odcinków. Wartka akcja nowoczesny styl to nam się podoba a nie wieczny płacz i rozlazłe wątki nie do wytrzymania.

    15.01.2019 16:50
  • Gość (gość)

    Tak to prawda Elif nudny film gdyby były sceny kwintesencja to może by był nawet do oglądania ciekawy, ale te scenki rozciągajace jak flaki z olejem. Ten reżyser jest chory kręcić takie g. Przemoc nad dziećmi, bezprawie a policja to głupki. Może tak jest. W Turcji. Film okropnie nudny i irytujący.

    08.01.2019 18:29
  • Ewa (gość)

    Moje noworoczne postanowienie- przestaję oglądać Elif!!!

    05.01.2019 22:28
  • adrian keys (gość)

    Ja kiedyś chodziłem z jedną Beatką i wiecie ona też myślała na głos. Myślę sobie złota kobieta ale jakoś puściła mnie w trąbę.Zekranizujcie powieść o sEwelinie ksywa Krowiarka .

    04.01.2019 18:53
  • Z (gość)

    "Moje oczy"- ja jednak wolę tureckie seriale, choć nie wszystkie oczywiście! Bezwzględnie ELIF to beznadzieja pod każdym względem, no i na nieszczęście tvp zakupiła 3. sezon tej miernoty. Szefostwo tvp nisko ocenia inteligencję polskiego widza! Łzy Cennet, to serial przeciętny. Ciekawy jest problem reakcji na dziecko pochodzące z gwałtu. Godny polecenia jest serial Gulperi, a o ASI prosimy telewizję od dwóch lat - bezskutecznie :((((( Serial nominowany na festiwalu w Monte Carlo.

    31.12.2018 23:23
  • Moje oczy (gość)

    już wolę oglądać nasze nie które durne teleturnieje,a nie jakieś tureckie czy inne uwno,Masakra psują tylko głowy tym kobietą.

    20.12.2018 17:21
  • dziadek (gość)

    dzialania policji laduja w geograficznej depresji.

    13.12.2018 11:20
  • Ja (gość)

    Przypuszczam że prezes Kurski w offsecie otrzymał wczasy w Turcji od Erdogana.

    12.12.2018 19:36
  • Adria Keys (gość)

    Masakra.Kobiety żenada.

    12.12.2018 10:11
  • Lukacz (gość)

    Niczego nie trzeba powtarzać ani nagrywać.... Jest coś co się aplikacją TVP VOD nazywa. Można oglądać nawet w nocy albo kilka dni później. Żaden problem gdy macie wyjazd, gości, czy pracę.

    11.12.2018 19:02
  • Kinga (gość)

    Łzy Cennet to wspaniały serial

    08.12.2018 13:10
  • Gosc (gość)

    Elif nie lubie nudny Lzy Cennet ogladam

    08.12.2018 11:48
  • dora (gość)

    Polskich seriali nie da się oglądać na trzeźwo.

    29.11.2018 14:24
  • Anemari (gość)

    Prezes Kurski ratuje ptogramy TVP serialami tureckimi ktore Turcja dala nam za darmo bo dla siebie zapelnia TVP sportem za nasze pieniadze oplacane przez emerytow abonamenty bo od innych nie umie sciagac!!!!

    16.11.2018 18:41
  • bajobongo (gość)

    bohaterką jest mała mądra dziewczynka a tak naprawdę to problem dorosłych uważam ze Elif to bardzo fajny wzruszający serial

    25.10.2018 12:26
  • krysiaz (gość)

    Najlepszy to Wieczna miłość też teraz leci

    15.10.2018 13:06
  • NENE MARSZCZYNOWICZ (gość)

    HAHAHAHAHAHA

    12.10.2018 18:08
  • Ini-55 (gość)

    Elif to beznadziejny serial. Moja mama go ogląda. Wcześniej leciał inny fajny ( moim zdaniem) film o bezdusznej Katarinie, która nie miała żadnych skrupułów w dążeniu do celu. Akcja działa się w Lizbonie. Tytuł,, Złote serce ". Portugalski. Zdjęty został z ekranu z powodu małej oglądalności. W porównaniu z Elif był 1000 ×lepszy.

    11.10.2018 20:22
  • Jkm (gość)

    Najdurniejsze ,że chodzą i głośno myślą. Tragedia.

    08.10.2018 18:20
  • Łzy Cennet (gość)

    Uwielbiam Łzy Cennet,jest to superowy film turecki.Miałam okazję obejrzeć parę odcinków w wakacje u cioci Elif która ma bzika na punkcie tego filmu i szczerze to dziwię się jej co ona w nim widzi bo uważam ze ten fil Elif to totalne dno!!!Wszyscy wszystko wiedzą na wzajem się oklamuja oszukują życie jak koty mają albo i lepiej no i biedna to główna bohaterka Elif wieziona i obrzucana blotem-kto takie bzdury pisze?? Łzy Cennet to super film i szybko odkrywają karty nic nie ciągnie się w nieskończoność o czym nie można wspomnieć w Elif....pozdrawiam oglądających Łzy Cennet.

    03.10.2018 18:06
NowszeStarsze