"Łzy Cennet". Kiedy ostatni odcinek historii Cennet? Co wydarzy się w finale? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Finał serialu "Łzy Cennet" zbliża się wielkimi krokami! W 116. odcinku "Łez Cennet" rozwiąże się wiele spraw i zobaczymy, jaki będzie finał tej historii. Sprawdź, kiedy oglądać ostatni, 116. odcinek "Łez Cennet"!

Multimedia

"Łzy Cennet" odcinek 116. w poniedziałek, 18.02.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Przed nami finał serialu "Łzy Cennet"! Zobaczymy, jak zakończy się historia pięknej Cennet (Almila Ada), która jako niemowlę została porzucona przez matkę. Kiedy po latach spotkała ją na swojej drodze, okazało się, że Arzu (Esra Ronabar) to matka koleżanki Cennet ze szkoły, Melisy (Zehra Yılmaz). Poznała też Selima (Berk Atan), który okazał się być jej przyjacielem z dzieciństwa, z którym ją rozdzielono.

Wiemy, co zastąpi "Łzy Cennet" w TVP2! Sprawdź, o czym jest nowy turecki serial!Zobacz więcej

Ostatni odcinek serialu "Łzy Cennet" obejrzymy już w poniedziałek, 18 lutego w TVP2. W finale Arzu będzie próbowała wyjaśnić Cennet motywy swojego działania w dniu, gdy rozprawiały się z Cihanem. Ozlem (Ebru Destan) urodzi Mahirowi (Hazım Körmükçü) syna, z czego Sema (Ebru Nil Aydın) będzie się bardzo cieszyć.

Nadejdzie też dzień ślubu Cennet i Selima. Obecna na nim będzie m.in. Melisa, która już raz nie dopuściła do tego, aby jej siostra wyszła za Selima. Jak będzie tym razem? Czy Melisa zmieniła się i pogodziła z tym, że Selim jest przeznaczony Cennet? Tego dowiemy się w finałowym, 116. odcinku "Łez Cennet"!

Hürrem i Sulejman czy Kösem i Ahmed? Która para z tureckich seriali jest najpiękniejsza?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Marita (gość)

    Wszystkie seriale tureckie są fajne uwielbiam ich oglądać i czekam na następne,tylko Elif jest trochę przeciągana ale to nic😄

    15.02.2019 19:04
  • Mirka (gość)

    "łzy cennet" i "wieczna miłość" nie są to może seriale najwyższych lotów ale z przyjemnością się je ogląda a przyznać trzeba, że gra pięknych aktorek i przystojnych aktorów jest na wysokim poziomie, jest niezwykle naturalna

    13.02.2019 23:06
  • Emilia (gość)

    Enna to nie oglądaj! Czy ktoś cię zmusza do oglądania?? Czy ktoś przykuł cię kajdanami do telewizora czy co???? Zgłoś na policję że uwięzili cię przy telewizorze!

    13.02.2019 22:42
  • Enna (gość)

    No i dobrze ,ze sie juz konczy,juz nie da sie tego dalej ogladac,same bzdurne bez sensu watki,przedluzane i ciagle tylko krzycza,a Arzu tak nabotoksowana i naciagnieta,sztuczna peruka,wszystko w niej sztuczne,koszmar.Pierwszy turecki serial,kiedy sie nie moge doczekac konca tej szmiry.

    13.02.2019 18:09
  • Gosc5 (gość)

    Piękny serial , zawsze z zaciekawieniem czekam na kolejny odcinek.

    12.02.2019 21:52
  • adi (gość)

    Seriale tureckie to cos pieknego Sa wciagajace i dobrze sie oglada maja talent i robia dobra robote

    11.02.2019 22:58
  • Cennet jest śliczna, bo jest naturalna. (gość)

    korina

    11.02.2019 18:58
  • Marysia (gość)

    Dzenet też jest piękna.W ogóle turczynki są przepiękne i cudownie grają.

    11.02.2019 17:19
  • Mm (gość)

    Zakupcie ASI to jest prawdziwy hit ponadczasowy. Obsada i fabuła oscarowa.

    10.02.2019 22:09
  • Monika (gość)

    Nikt nic nie obciąl w wersji tureckiej na utrzymanie jest 36 odcinków wiec wychodzi tylko 116

    10.02.2019 22:08
  • #mysza# (gość)

    Chce obejrzeć te poprzednie seriale np.cene milosci ;tysiąca i jednej nocy; meandry uczuc itd. Do lata jeszcze daleko a tak to można z przyjemnością pooglądać te piękne seriale zamiast słuchać wredne polityki . Zapewne więcej zyskamy oglądając drugi raz w zamian za oglądanie " tej dobrej zmiany. Dosyć bredni !!!!

    10.02.2019 22:04
  • Zaneta (gość)

    mialo byc 150 doc. Nic nie rozumie dlaczego tyle obcieli zdecydujcie sie

    10.02.2019 20:26
  • polanka (gość)

    Błagam, kupcie jakiś kolejny serial turecki nie chce mi się szukać w internecie, a kocham je oglądać.

    10.02.2019 20:17
  • lechita (gość)

    Bardzo, ale to bardzo jestem ciekawy czy pan Kurski ogląda, jeśli nie to powinni posadzić go przed telewizorem , przywiązać do krzesła i puszczać na okrągło. I ja muszę za takie tureckie wypociny płacić abonament bo pan Kurski ma kiepski gust? Zimą ,,Łzy Cennet", a latem działka , grillowana kaszanka, tanie piwo i naród jest szczęśliwy!!!!

    10.02.2019 20:15
  • korina (gość)

    Uwielbiam ten serial. Jak wspaniale Turcy potrafią pisać seriale, cudowne. Zakochałam się w nich od "Wspaniałego stulecia" i pooooszło. Uwielbiam. Aktorzy wspaniali, ich role rozpisane super, od głównych bohaterów do najmniejszych rólek, nie można się doczekać kolejnego odcinka. Mam nadzieję, że TVP puści jakiś fajny kolejny serial turecki, bo "Łzy Cennet" , cudowny serial. A może by dokupili 2. sezon,"Jesteś moją ojczyzną"? To było wspaniałe i tak urwali. A i jacy przystojni aktorzy!

    10.02.2019 20:15
  • Ewa (gość)

    Serial zrobił na mnie ogromne wrażenie, bo obok wątku miłosnego głównym tematem jest macierzyństwo, Brawurowo zbudowane postaci, bardzo dobra obsada i bardzo wciągający styl opowiadania, Jest dużo wzruszających epizodów. Wśród aktorskiej obsady wyróżniam szczególnie Esrę Ronabar (Arzu)-gra tak wielowymiarowo, potrafi bez słów plastyką swojej twarzy wyrazić każdą emocję- to prawdziwy mega talent. Kolejna świetna kreacja to Devrim Saltoğlu ogrywający Kayę, aktorów odgrywających babcię Mukades, Semę i Cingiza…, z młodzieży wyróżniam Melisę- co do gry. Szkoda, że ten serial się już kończy '

    10.02.2019 19:51
  • Io (gość)

    Nieeee to juz koniec? Kocham tureckie seriale

    10.02.2019 19:23
  • Maria (gość)

    Nie prawda,wszystkie są piękne i bardzo dobrane do swojej roli.Trzeba przyznać,że w Turcji potrafią robić seriale.

    10.02.2019 19:23
  • Zbigniew (gość)

    Kto"obciął" Łzy Ceneet'in?Miało być ponad 160 odcinków a tu tylko 116.?Chyžby znów działa cenzura?

    10.02.2019 18:12
  • Me (gość)

    Melisa jej matka piękne Dżenet przeciętna