"Łzy Cennet". Melisa Soyer, czyli piękna Zehra Yılmaz. Kim jest rywalka Cennet prywatnie? [DUŻO ZDJĘĆ]

Zehra Yılmaz to piękna młoda turecka aktorka, która w serialu "Łzy Cennet" wciela się w zazdrosną o Cennet Melisę Soyer. Kim jest Zehra Yılmaz? Zobacz, jak prezentuje się prywatnie, poza planem serialu!

Multimedia

"Łzy Cennet" od poniedziałku do piątku o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Melisa Soyer w serialu "Łzy Cennet" to piękna, ale chorobliwie zazdrosna dziewczyna, która nie może znieść obecności Cennet (Almila Ada) w życiu jej i Selima (Berk Atan). Jest córką Arzu (Esra Ronabar). W rywalkę Cennet wciela się Zehra Yılmaz.

Selim Arısoy, czyli ukochany Cennet. Kim jest młody aktor Berk Atan? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zehra Yılmaz - kariera i życie prywatne

Zehra Yılmaz urodziła się 30 lipca 1994 roku w Stambule. Ma siostrę Damlę. Debiutowała w tureckim programie "Jaka sukienka dzisiaj?", dzięki któremu stała się popularna w Turcji. Postanowiła uczyć się aktorstwa w prywatnych szkołach, a gdy udowodniła, że ma talent, zaczęła uczęszczać na Uniwersytet Marmara.

W 2016 r. zagrała w serialu "Bodrum Masali" i wcieliła się w postać Rany. Później otrzymała role w serialach "Łzy Cennet" oraz "Kara Yazi".

Almila Ada, czyli piękna Cennet Yilmaz. Kim jest gwiazda nowej tureckiej telenoweli? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

"Łzy Cennet" - o czym jest serial?

Osierocona jako dziecko Cennet (Almila Ada) mierzy się z przeciwnościami losu, pragnąc matczynej miłości, której jej zawsze najbardziej brakowało. Została wychowana w ubogim domu przez babcię, ale najważniejszą dla niej osobą był jej przyjaciel, Ali, z którym także została rozdzielona. W dniu ukończenia szkoły Cennet poznaje Selima (Berk Atan) oraz mamę swojej koleżanki Melisy (Zehra Yılmaz). Wkrótce okazuje się, że Arzu (Esra Ronabar) jest także jej biologiczną matką!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ddd (gość)

    https://www.atv.com.tr/zehra-yilmaz/kimdir - oficjalna data

    13.11.2018 18:10
  • ddd (gość)

    Zła data urodzenia - jest to 25 czerwca 1994.

    13.11.2018 18:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×