"Łzy Cennet" odcinek 10. Mukaddes w ciężkim stanie w szpitalu! Selim obiecuje, że odnajdzie mamę Cennet! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Selim nie może przestać myśleć o Cennet. Robi wszystko, aby ponownie się do niej zbliżyć. W 10. odcinku serialu "Łzy Cennet" Cennet martwi się o zdrowie babci, która miała zawał serca. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 10. odcinku "Łez Cennet"!

Multimedia

"Łzy Cennet" odcinek 10. we wtorek, 11.09.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Mukaddes (Güler Ökten) dowiedziała się, że jest poważnie chora na serce i postanowiła nakłonić Arzu (Esra Ronabar) do tego, aby spotkała się z Cennet (Almila Ada). Wysłała jej listy, które Cennet jako dziecko pisała do swojej matki. Selim (Berk Atan) wyznał miłość Cennet.

Selim wyznaje miłość Cennet! Mukaddes znowu spotyka się z Arzu! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 10. odcinku serialu "Łzy Cennet" po kłótni z Arzu babcia Cennet dostaje zawału i trafia do szpitala. Cennet wchodzi do domu i widzi, jak Mukaddes leży na ziemi. Pobiega do babci, która daje jej broszkę i mówi, że należy do jej mamy. W szpitalu pojawiają się Selim i Suna (Süeda Çil). Cennet opowiada, że wszystko wydarzyło się, gdy Mukaddes odwiedziła jej mama. Dziewczyna płacze i mówi, jak bardzo pragnie poznać swoją matkę. - Dlaczego znowu mnie zostawił - pyta łkając. Selim obiecuje, że pomoże ją odnaleźć, właśnie dzięki broszce.

Tymczasem, Ozlem (Ebru Destan) wcale nie wraca do Ameryki. Kłóci się z Senolem o pieniądze i dochodzi do rękoczynów. Do Cennet dzwoni Orhan (Yusuf Akgün) i informuje ją o służbowym wyjeździe do Dubaju. Cennet tłumaczy mu jednak, że nie może jechać, bo jej babcia przechodzi poważną operację. Przy okazji Orhan dowiaduje się, że jest z nią Selim. Mężczyzna mówi o tym Melisie (Zehra Yılmaz).

Melisa Soyer, czyli piękna Zehra Yılmaz. Kim jest rywalka Cennet prywatnie? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×