"Łzy Cennet" odcinek 101. Skandal na ślubie Cennet i Selima. Ozlem spada ze schodów! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Cennet i Selim postanowili pobrać się jak naszybciej. W 101. odcinku serialu "Łzy Cennet" nadchodzi dzień ich ślubu. Nic jednak nie pójdzie tak, że każdy mógłby się spodziewać. Sprawdź, co wydarzy się w 101. odcinku "Łez Cennet"!

Multimedia

"Łzy Cennet" odcinek 101. w poniedziałek, 28.01.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Cennet (Almila Ada) i Selim (Berk Atan) przygotowują się do ślubu. Melisa (Zehra Yılmaz) i Nilgün (Çiçek Acar) cały czas obmyślają plan, co zrobić, aby nie dopuścić do zawarcia przez nich małżeństwa.

Kaya porywa Arzu! Melisa i Nilgün chcą zepsuć ślub Cennet i Selima!Zobacz więcej

W 101. odcinku serialu "Łzy Cennet" Melisa pojawia się na ślubie Cennet z Selimem. Rozmawia z siostrą przed rozpoczęciem ceremonii. Zapowiada, że przyszła się pożegnać, bo wyjeżdża, aby nie patrzeć na to, jak jej ukochany żeni się z jej siostrą. Kiedy przychodzi czas złożenia przysięgi, Cennet słyszy w głowie słowa Melisy, przeprasza Selima i ucieka!

Mahir (Hazım Körmükçü) uwalnia Arzu (Esra Ronabar) z władzy Kai (Devrim Saltoğlu) i zabiera ją do domu. Sema (Ebru Nil Aydın) nie godzi się na obecność Arzu w rezydencji. W wyniku zamieszania Ozlem (Ebru Destan) spada ze schodów i traci przytomność. Arzu nie wnosi skargi przeciw Kai w obawie o Melisę i Cennet.

Melisa Soyer, czyli piękna Zehra Yılmaz. Kim jest rywalka Cennet prywatnie? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Tytus Nowy (gość)

    Wspaniała komedia doskonały humor w stylu WB szkoda że troszkę przeciągnięty.

    28.01.2019 13:34
  • Katka (gość)

    Ja też się wciągnęłam w ten film i niektóre rzeczy mnie denerwują Ale jestem ciekawa ci się wydarzy i nie mam zamiaru krytykować Jak sue komuś nie podoba to niech nie ogląda po co te durne komentarze

    28.01.2019 08:20
  • Mocno (gość)

    średni, ale zdecydowanie lepszy od Elif, a gra aktorów nieporównywalnie lepsza.

    28.01.2019 00:16
  • Barbarela (gość)

    Dno, dno, dno

    27.01.2019 17:15
  • Barbarela (gość)

    Dno, dno, dno

    27.01.2019 17:15
  • Hania (gość)

    Ami się podoba lepszy jak ta Moda na Sukces

    27.01.2019 15:17
  • Arzu (gość)

    Lepszy od Elif bo Elif to fenomenalne dziecko a Melek niedorozwinieta 😃😃😃😃😃

    27.01.2019 12:03
  • Dora (gość)

    A kto Wam każe oglądać? Komu się nie podoba niech nie patrzy.Dla mnie jest spoko.

    27.01.2019 11:28
  • Maja (gość)

    Ta Cannet jest denerwująca,sama nie wie czego chce

    26.01.2019 21:09
  • niezapominajka (gość)

    Bardzo denerwujacy serial, Ogłupianie widzów . Dłużyzny , kilkakrotnie powtarzane te same sceny. Film dla niedorozwiniętych i debili.

    26.01.2019 20:54
  • Nadia (gość)

    ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️...

    26.01.2019 20:28
  • Widz (gość)

    Co za bzdury makabra nie widziałam glupszego filmu

    26.01.2019 19:10
  • Zbigniew (gość)

    Miała coś zrobić w ostateczności i zrobiła.Šlub będzie w ostatnim odcinku przed Świętami.

    26.01.2019 17:53
  • Jagoda (gość)

    Boże dobrze chociaż że to szybko idzie a nie jak elif xD ale serial super wciągający

    26.01.2019 16:48
  • Amanda (gość)

    Flaki z olejem,....akcja jak blyskawica.

    26.01.2019 16:28
  • Maria (gość)

    W końcu dojdzie do ślubu cement i selina będą szczesliwym malzenstwem

    26.01.2019 15:36
  • Kryftyna (gość)

    Denerwujacy serial ciągle płacz i wielka naiwność Cennet. Oglądam bo jestem ciekawa jak się skończy.

    26.01.2019 15:29
  • Gość (gość)

    Zdjebisty jest ten film