"Łzy Cennet" odcinek 103. Arzu podpala pokój Kai! Selim poważnie rozmawia z Melisą [STRESZCZENIE ODCINKA]

Cennet cierpi po tym, jak zrezygnowała z Selima. On nie umie zrozumieć jej decyzji. W 103. odcinku serialu "Łzy Cennet" Selim postanowi poważnie porozmawiać z Melisą. Sprawdź, co wydarzy się w 103. odcinku "Łez Cennet"!

Multimedia

"Łzy Cennet" odcinek 103. w środę, 30.01.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Pod wpływem Melisy (Zehra Yılmaz), Cennet (Almila Ada) postanowiła nie wychodzić za Selima (Berk Atan). Uciekła na chwilę przed złożeniem przysięgi. Teraz Selim jest zazdrosny o Nejata, który uratował Cennet z płonącego samochodu.

Szczera rozmowa Arzu i Cennet. Selim rzuca się na Nejata! Zobacz więcej

W 103. odcinku serialu "Łzy Cennet" Melisa usiłuje ukoić ból Cennet. Fałszywie stara się ją nakłonić do tego, aby przeprosiła Selima. Cennet jest jednak przekonana, że podjęła dobrą decyzję. Halil zdradza Arzu (Esra Ronabar) mroczną tajemnicę z przeszłości Kai (Devrim Saltoğlu). Mówi jej o mężczyźnie, któremu Kaya zabił żonę. Arzu postanawia się z nim spotkać.

Arzu odwiedza Kayę i niszczy obciążające ją dowody, podpalając pokój, w którym znajdowała się broń i pendrive. Selim oznajmia Melisie, że nigdy jej nie pokocha. Prosi, aby przestała wreszcie stawać na drodze do jego szczęścia z Cennet. Do Cennet przyjeżdża Orhan (Yusuf Akgün). Mówi, że wyjeżdża do Dubaju i przyszedł się pożegnać.

Przebiegła Arzu Soyer - mama Cennet prywatnie. Ile ma lat i kim jest Esra Ronabar? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×