"Łzy Cennet" odcinek 104. Arzu organizuje imprezę dobroczynną. Cihan zapowiada Kai zemstę! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Arzu zniszczyła obciążające ją dowody w sprawie śmierci Ryzy. To jednak nie koniec jej działań przeciwko Kai. W 104. odcinku serialu "Łzy Cennet" Cihan pojawi się na jej imprezie dobroczynnej. Sprawdź, co wydarzy się w 104. odcinku "Łez Cennet"!

Multimedia

"Łzy Cennet" odcinek 104. w czwartek, 31.01.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Arzu (Esra Ronabar) postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. Dowiedziała się, że istnieje mężczyzna, który ma powody do tego, aby mścić się na Kai (Devrim Saltoğlu). Spotkała się z nim i teraz ma nowy plan.

Arzu podpala pokój Kai! Selim poważnie rozmawia z MelisąZobacz więcej

W 104. odcinku serialu "Łzy Cennet" Melisa (Zehra Yılmaz) przekonuje Selima (Berka Atan), że Cennet (Almila Ada) go nie kocha - inaczej nie uciekłaby ze ślubu. Orhan (Yusuf Akgün) wyjeżdża do Dubaju realizować rozpoczęty projekt. Cennet pojawia się w domu Arisoyów i bezskutecznie usiłuje wytłumaczyć Selimowi swoje racje. Nilgun (Çiçek Acar) jest wściekła, ze dziewczyna niepokoi jej syna.

Arzu organizuje imprezę dobroczynną, na którą przychodzi Cihan. Kaya jest w szoku widząc go. Sema (Ebru Nil Aydın) rozpoznaje w Halilu szantażystę. Cihan zapowiada Kai srogą zemstę.

Przebiegła Arzu Soyer - mama Cennet prywatnie. Ile ma lat i kim jest Esra Ronabar? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • OLA (gość)

    Ekstra serial.

    31.01.2019 08:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×