"Łzy Cennet" odcinek 105. Arzu proponuje Cennet pracę! Selim zaprasza Melisę na kolację [STRESZCZENIE ODCINKA]

Arzu spotkała się z Cihanem - mężczyzną z przeszłości Kai. Ma nowy plan. W 105. odcinku serialu "Łzy Cennet" rozpoczyna pracę przy projekcie dla Cihana. Sprawdź, co wydarzy się w 105. odcinku "Łez Cennet"!

Multimedia

"Łzy Cennet" odcinek 105. w piątek, 1.02.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Arzu (Esra Ronabar) dowiedziała się o istnieniu mężczyzny, który ma powody do tego, aby mścić się na Kai (Devrim Saltoğlu). Spotkała się z nim i zaprosiła na imprezę dobroczynną, na której był także Kaya. Mężczyzna wpadł w popłoch.

Arzu organizuje imprezę dobroczynną. Cihan zapowiada Kai zemstę! Zobacz więcej

W 105. odcinku serialu "Łzy Cennet" Cihan chce sfinansować budowę szkoły dla sierot, Arzu ochoczo podejmuje tę inicjatywę. Nad projektem mają wspólnie pracować Cennet (Almila Ada) i Melisa (Zehra Yılmaz). W tym czasie Cennet rozpoczyna pracę, która nie jest zgodna z jej umiejętnościami. Kiedy dowiaduje się, że właściciele prowadzą ciemne interesy, od razu rezygnuje. Odnajduje ją Arzu i proponuje współpracę.

Kaya ostrzega Arzu przed kontaktami z Cihanem. Sema (Ebru Nil Aydın) nabiera podejrzeń co do udziału Arzu w zabójstwie Ryzy. Selim (Berk Atan) zapowiada Melisie, że przyjedzie po nią wieczorem. Idą razem do restauracji. W czasie ich spotkania Cennet dzwoni do Melisy. Cieszy się, że będą razem pracować.

Przebiegła Arzu Soyer - mama Cennet prywatnie. Ile ma lat i kim jest Esra Ronabar? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×