"Łzy Cennet" odcinek 108. Arzu grozi Cihanowi! Melisa zabiła człowieka?! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Cihan, w ramach zemsty na Kai, postanowił zabić Cennet. W ostatniej chwili uratowała ją Arzu. W 108. odcinku serialu "Łzy Cennet" Arzu dochodzi do siebie i żąda od Cihana wyjaśnień. Sprawdź, co wydarzy się w 108. odcinku "Łez Cennet"!

Multimedia

"Łzy Cennet" odcinek 108. w środę, 6.02.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Cihan postanowił zabić Cennet (Almila Ada) w ramach zemsty na Kai (Devrim Saltoğlu). Chce, aby cierpiał tak jak on, gdy Kaya zabił jego żonę. Tuż przed wystrzałem, Arzu (Esra Ronabar) osłoniła Cennet własnym ciałem.

Zamach na życie Cennet! Arzu zasłania córkę własnym ciałem!Zobacz więcej

W 108. odcinku serialu "Łzy Cennet" Mahir (Hazım Körmükçü) i inni z rodziny podejrzewają, że do Arzu strzelił Kaya. Arzu i Cennet bardzo się zbliżają do siebie, co denerwuje Melisę. Po operacji Arzu dochodzi do siebie. W chwili szczerości Cennet wyjaśnia Melisie (Zehra Yılmaz), że Selim (Berk Atan) wcale jej nie kocha, że chciał pokazać jej prawdziwą naturę.

Arzu jedzie do Cihana i z pistoletem w dłoni domaga się wyjaśnień. Tymczasem dzwoni Melisa z wiadomością, że jadąc samochodem, potrąciła jakiegoś człowieka. Arzu jedzie na miejsce z Cihanem.

Przebiegła Arzu Soyer - mama Cennet prywatnie. Ile ma lat i kim jest Esra Ronabar? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Wladekk (gość)

  Dla mnie serial był dobry do odcinka 100. Po woli nudzą mnie te ciągłe kłamstwa, oszustwa a przede wszystkim te nagminne zabójstwa. Czy ci Turkowie nie mają nic innego do roboty

  05.02.2019 22:55
 • Gość (gość)

  Ja też oglądam od pierwszego odcinka super

  05.02.2019 20:54
 • OLA (gość)

  Ekstra serial.

  05.02.2019 18:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×