"Łzy Cennet" odcinek 109. Arzu weźmie winę Melisy na siebie? Cihan chce ożenić się z Arzu! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Cihan próbuje zemścić się na Kai. Przez to Arzu została postrzelona. W 109. odcinku serialu "Łzy Cennet" mężczyzna będzie chciał uderzyć z innej strony. Sprawdź, co wydarzy się w 109. odcinku "Łez Cennet"!

Multimedia

"Łzy Cennet" odcinek 109. w czwartek, 7.02.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Cihan chciał zabić Cennet (Almila Ada), aby zemścić się na Kai (Devrim Saltoğlu), ale Arzu (Esra Ronabar) osłoniła ją własnym ciałem. Później, celując do Cihana z pistoletu, żądała od niego wyjaśnień. W tym czasie, Melisa (Zehra Yılmaz) potrąciła samochodem człowieka!

Arzu grozi Cihanowi! Melisa zabiła człowieka?!Zobacz więcej

W 109. odcinku serialu "Łzy Cennet" Cennet bez powodzenia próbuje pogodzić się z Selimem (Berk Atan). Chłopak wyznaje, że ją kocha, ale czuje, że nie jest im pisane bycie razem. Chcąc ratować Melisę, Arzu postanawia wziąć na siebie winę za potrącenie człowieka na drodze. Cihan próbuje jednak ją przekonać, że może być tak, jakby do wypadku w ogóle nie doszło.

Mahir (Hazım Körmükçü) namawia Arzu, by wszystko rzucili i wyjechali razem, by zacząć nowe życie. Cihan wysyła Arzu wideo z nagraniem momentu, gdy Melisa potrąca człowieka. Zaprasza Arzu do swojego domu i składa jej niezwykłą propozycję - pragnie ją poślubić, by zemścić się na Kayi.

Wiemy, co zastąpi "Łzy Cennet" w TVP2! Sprawdź, o czym jest nowy turecki serial!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×