"Łzy Cennet" odcinek 11. Arzu chce wykraść broszkę! Ozlem oskarża Arzu o pobicie! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Broszka Arzu trafiła w ręce Cennet, gdy Mukaddes dostała zawału. W 11. odcinku serialu "Łzy Cennet" Arzu będzie próbowała odzyskać swoją własność. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 11. odcinku "Łez Cennet"!

Multimedia

"Łzy Cennet" odcinek 11. w środę, 12.09.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Mukaddes (Güler Ökten) wciąż przebywa w szpitalu w ciężkim stanie pozawałowym. Cennet (Almila Ada) martwi się o babcię, nie może też przestać myśleć o swojej mamie. Jest przekonana, że to ona była z Mukaddes, gdy doszło do tragedii. Arzu (Esra Ronabar) postanawia wrócić do domu Mukaddes.

Mukaddes w ciężkim stanie w szpitalu! Selim obiecuje, że odnajdzie mamę Cennet! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 11. odcinku serialu "Łzy Cennet" przerażona Arzu szuka broszki. Gdy dowiaduje się, że Selim (Berk Atan) ma pomóc Cennet w odnalezieniu matki dzięki tej broszce, postanawia ją wykraść. W domu Mukaddes spotyka Sunę (Süeda Çil), która oskarża ją o wszystko co się stało i zarzuca brak matczynego instynktu i ludzkich odruchów. Selim nie odstępuje Cennet, a tymczasem Orhan (Yusuf Akgün) snuje wobec niej całkiem poważne plany. Mężczyzna sugeruje Melisie (Zehra Yılmaz), że powinna zaprzyjaźnić się z Cennet.

Pobita przez Senola Ozlem (Ebru Destan) prosi o pomoc Mahira (Hazım Körmükçü) i znowu twierdzi, że to szalona Arzu ją napadła. W czasie rodzinnej kolacji atmosfera w rodzinie zdecydowanie się poprawia. Za namową Mehira, Melisa próbuje dogadać się także z Nilgun (Çiçek Acar).

Melisa Soyer, czyli piękna Zehra Yılmaz. Kim jest rywalka Cennet prywatnie? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×