"Łzy Cennet" odcinek 110. Cennet i Selim godzą się! Melisa przyznaje się do winy [STRESZCZENIE ODCINKA]

Cennet próbuje przekonać Selima, że powinni zacząć wszystko od nowa. W 110. odcinku serialu "Łzy Cennet" w końcu jej się to uda! Sprawdź, co wydarzy się w 110. odcinku "Łez Cennet"!

Multimedia

"Łzy Cennet" odcinek 110. w piątek, 8.02.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Cihan zaproponował Arzu (Esra Ronabar) małżeństwo, w zamian ukryje sprawę wypadku, do którego doprowadziła Melisa (Zehra Yılmaz). Wszystko ma na celu jedno - chce zemścić się na Kai (Devrim Saltoğlu). Cennet (Almila Ada) wciąż nie ustaje w dążeniu do pogodzenia się z Selimem (Berk Atan).

Arzu weźmie winę Melisy na siebie? Cihan chce ożenić się z Arzu! Zobacz więcej

W 110. odcinku serialu "Łzy Cennet" Arzu wyjaśnia Melisie, że nie może wyjechać z nią i z Mahirem (Hazım Körmükçü), ponieważ Cihan ją szantażuje. Sema (Ebru Nil Aydın) nie chce pozwolić synowi na wyjazd. Grozi, że jeśli to zrobi, ona skoczy z okna. Na zlecenie Kai Halil próbuje się dowiedzieć, na czyj grób jeździ niejaki Turan.

Selim chce wypłynąć w samotny rejs, lecz w ostatniej chwili przybywa Cennet. Wyciąga kluczyki ze stacyjki i zapowiada, że nie ruszy się, dopóki nie powie mu wszystkiego, co czuje. Ostatecznie para wyjaśnia sobie wszystko i postanawia się pobrać. Arzu zgadza się wyjść za Chana. Melisa nie może znieść presji, zawiadamia policję, że to ona potrąciła jakiegoś pieszego. Mimo wszystko, Arzu chce ratować rodzinę i wszystkiemu zaprzecza.

Wiemy, co zastąpi "Łzy Cennet" w TVP2! Sprawdź, o czym jest nowy turecki serial!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Bdbe (gość)

  Elif ma już 5sezon w Turcji. My dopiero ma 3jestesmy.tam mają ponad 870odcinkow po 2h każdy. Także Elif jeszcze długo zagości w tvp

  08.02.2019 07:43
 • Lilla (gość)

  A ja chce żeby serial Elit już miał zakończenie Lilla

  07.02.2019 21:27
 • Abi (gość)

  Ja też

  07.02.2019 19:48
 • OLA (gość)

  Ekstra serial. Lubię też Elif .

  07.02.2019 18:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×