"Łzy Cennet" odcinek 112. Cennet, Melisa i Selim chcą zdemaskować Cihana! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Cennet i Melisa wyjaśniły sobie wszystko. Wygląda na to, że Soyerówna zaakceptowała też związek Cennet z Selimem. W 112. odcinku serialu "Łzy Cennet" cała trójka będzie chciała pomóc Arzu. Sprawdź, co wydarzy się w 112. odcinku "Łez Cennet"!

Multimedia

"Łzy Cennet" odcinek 112. we wtorek, 12.02.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Cihan szantażuje Arzu (Esra Ronabar), która postanowiła wyjść za niego, aby dał spokój jej córkom. Melisa (Zehra Yılmaz) jest zrozpaczona. Opowiedziała o wszystkim Cennet (Almila Ada), która postanawia wspierać i pomóc siostrze.

Kiedy ostatni odcinek historii Cennet? Co wydarzy się w finale? Zobacz więcej

W 112. odcinku serialu "Łzy Cennet" Arzu rozwodzi się z Mahirem (Hazım Körmükçü), może teraz zawrzeć związek małżeński z Cihaenm. Cennet, Melisa i Selim (Berk Atan) postanawiają nie dopuścić do tego ślubu. Razem z Kayą (Devrim Saltoğlu) dochodzą do wniosku, że wypadek Melisy był mistyfikacją, którą urządził Cihan.

Mukaddes (Güler Ökten), Cennet i Melisa przenoszą się do mieszkania, które kupiła Arzu. Kobieta oznajmia, że wszyscy w nim zamieszkają i będą bezpieczni. Córki opowiadają jej o tym, do czego doszli razem z Kayą. Arzu ostrzega je, aby nie wierzyły w nic, co powie im Kaya.

Wiemy, co zastąpi "Łzy Cennet" w TVP2! Sprawdź, o czym jest nowy turecki serial!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×