"Łzy Cennet" odcinek 115. Cennet musi wybierać - Melisa albo Kaya! Zabije swojego ojca?! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Cihan porwał Cennet i Melisę. Rozkazał Arzu, aby przyjechała razem z Kayą po córki. W 115. odcinku serialu "Łzy Cennet" dojdzie do strzelaniny na plaży. Kto umrze? Sprawdź, co wydarzy się w 115. odcinku "Łez Cennet"!

Multimedia

"Łzy Cennet" odcinek 115. w piątek, 15.02.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Cennet (Almila Ada) i Melisa (Zehra Yılmaz) zostały porwane przez Cihana. Arzu (Esra Ronabar) i Kaya (Devrim Saltoğlu) ruszyli im na pomoc. Cihan wywiózł dziewczęta na wybrzeże. Co się wydarzy dlaej?

Cihan strzeli do Cennet przez Melisę? Arzu i Kaya jadą uratować córkiZobacz więcej

W 115. odcinku serialu "Łzy Cennet" Selim (Berk Atan) wraz z policją znajdują tropy Cennet i Melisy. Arzu i Kaya docierają do miejsca, gdzie Cihan uwięził dziewczęta. Kaya celuje do Cihana, ale pozbywa się broni mając nadzieję, że Cihan zrobi to samo. Ten jednak przechwytuje pistolet i daje go Cennet. Każe jej wybierać - ojciec albo siostra. Cennet ma zabić Kayę! Po kilku dramatycznych chwilach pada strzał! To Arzu strzeliła do Cihana. Mężczyzna ostatkiem sił podnosi broń i strzela do Kai. Obaj mężczyźni umierają.

Po czterech miesiącach trwają przygotowania do ślubu Cennet i Selima. Melisa organizuje wesele siostry. Arzu rozpamiętuje przeszłość, ale cieszy się, ze ma obie córki przy sobie.

Wiemy, co zastąpi "Łzy Cennet" w TVP2! Sprawdź, o czym jest nowy turecki serial!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Daniel (gość)

    Wzbudzające emocje dużo się dzieje w tym serialu pod nazwą "Łzy cennet". Reszta serialu jutro zresztą to odcinki finałowe

    14.02.2019 18:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×