"Łzy Cennet" odcinek 12. Cennet i Selim dowiadują się, do kogo należy broszka! Arzu podejmuje ważną decyzję! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Od czasu, gdy Mukaddes przekazała broszkę Arzu Cennet, dziewczyna nie może przestać myśleć od swojej matce. W 12. odcinku serialu "Łzy Cennet" Cennet i Selim trafią do jubilera, który wykonał broszkę. Czego się dowiedzą? Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 12. odcinku "Łez Cennet"!

Multimedia

"Łzy Cennet" odcinek 12. w piątek, 14.09.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Cennet (Almila Ada) niemal każdą chwilę spędza przy szpitalnym łóżku Mukaddes (Güler Ökten). Pragnie też dowiedzieć się, kto jest jej matką. Tymczasem, Arzu (Esra Ronabar) nie może dopuścić do tego, aby została zdemaskowana.

Arzu chce wykraść broszkę! Ozlem oskarża Arzu o pobicie! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 12. odcinku serialu "Łzy Cennet" Arzu przyjeżdża pod szpital, w którym leży Mukaddes. Pojawiają się tam także Melisa (Zehra Yılmaz) i Orhan (Yusuf Akgün). Oboje zamierają widząc Cennet i Selima (Berk Atan) niemal w objęciach. Melisa stara się przekonać oboje, że chce wspierać Cennet. Przed szpitalem Arzu spotyka Sunę (Süeda Çil), ale gdy widzi wychodzących Cennet i Selima wpada w popłoch. Oni natomiast udają się do jubilera. Dowiadują się, że broszka, należąca do matki Cennet została wykonana na zamówienie Cengiza (Şencan Güleryüz)! - Co twój tata ma wspólnego z moją mamą? - pyta zaskoczona Cennet Selima. Wychodząc od jubilera napada ich mężczyzna, który wyrywa Cennet torebkę z broszką w środku.

Selim postanawia spotkać się z ojcem. Zarzuca mu, że zdradza mamę i tłumaczy mu, skąd te podejrzenia. Cengiz nie mówi nic synowi, ale prosi go, aby dał mu trochę czasu, po którym wszystko mu wyjaśni. Następnie umawia się z Arzu. Pyta ją wprost, czy jest matką Cennet. Zrozpaczona Arzu przyznaje. Kiedy dzwoni do niej Suna, Arzu wykrzykuje, że jeszcze dziś Cennet spotka się ze swoją matką!

Melisa Soyer, czyli piękna Zehra Yılmaz. Kim jest rywalka Cennet prywatnie? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Maria (gość)

  Bardzo podoba mi się serial bo sama przeżyłam wiele przez wojnę

  15.09.2018 17:37
 • Konrado (gość)

  Faceci też lubią ten serial :) Chyba. I byłem trochę wkurzony że przez mecz nie było wczoraj odcinku ale co zrobisz. Nic nie zrobisz.

  14.09.2018 15:03
 • Sonia (gość)

  Super serial zresZtą jak wszystkie Tureckie Można popatrzec napiekny kraj, obyczaje no i aktorzy iaktorki co za uroda.Z niecierpliwoscia czekam na wszystkie odcinki

  14.09.2018 12:06
 • Krystyna G. (gość)

  Bardzo piękny serial Łzy Cennit ,ogladam i bardzo mi się podoba ..

  13.09.2018 19:27
 • OLA (gość)

  Bardzo ciekawy serial. Matka porzuciła córkę tuż po urodzeniu i wychowywała ją babcia.

  13.09.2018 09:12
 • XXZawiszaXx (gość)

  Co to jest k... Lzy cennett...???

  12.09.2018 23:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×