"Łzy Cennet" odcinek 13. Cennet spotyka się z... matką?! Mukaddes wychodzi ze szpitala [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Arzu powiedziała ojcu Selima, że jest matką Cennet. Błaga go, aby pomógł jej wyjść z tej sytuacji. W 13. odcinku serialu "Łzy Cennet" Cennet spotyka się w kawiarni ze swoją matką. Jak to możliwe? Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 13. odcinku "Łez Cennet"!

Multimedia

"Łzy Cennet" odcinek 13. w poniedziałek, 17.09.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Cennet (Almila Ada) i Selim (Berk Atan) dowiedzieli się, że broszka, która należy do matki Cennet, została wykonana na zamówienie Cengiza (Şencan Güleryüz). Selim od razu poprosił ojca o wyjaśnienia. Zdezorientowany mężczyzna spotkał się z Arzu (Esra Ronabar) i dowiedział się całej prawdy.

Cennet i Selim dowiadują się, do kogo należy broszka! Arzu podejmuje ważną decyzję! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 13. odcinku serialu "Łzy Cennet" Selim przekazuje Cennet, że jej matka będzie na nią czekała w kawiarni. Uradowana dziewczyna przychodzi na miejsce i spotka się z kobietą, której Arzu zapłaciła za to, że będzie udawać jej matkę. Cennet prosi ją, aby wytłumaczyła, dlaczego ją zostawiła. Opowiada o swoich snach, w których spotykały się i przytulały z miłością. - W żadnym z nich nie siedziałaś taka zimna i obca jak teraz - wskazuje. Kobieta mówi tylko, że nienawidziła ojca Cennet, po czym wyjmuje torbę i wręcza ją Cennet. W środku są pieniądze. - Weź je i zapomnij o mnie - oznajmia. Cennet jest w szoku. Odmawia przyjęcia gotówki i w nerwach wykrzykuje, że wolałaby, aby jej matka umarła. Arzu przysłuchuje się wszystkiemu z ukrycia.

Tymczasem, Sema (Ebru Nil Aydın) dostaje zdjęcia, na których są Arzu i Cengiz. Podejrzewa synową o romans! Selim niecierpliwie czeka na znak od Cennet. Cengiz zastaje Nilgün (Çiçek Acar) w pokoiki dziecięcym. Żona uświadamia go, że Cennet jest dziewczynką, dzięki której Ali trafił do ich domu. Chłopiec powiedział wtedy, że jeśli ją wyleczą, on pójdzie z nimi.

Roztrzęsiona Cennet wraca do szpitala. Suna (Süeda Çil) wypytuje ją o spotkanie z matką, ale orientuje się, że Cennet nie widziała się z Arzu. Następnego dnia Mukaddes (Güler Ökten) zostaje wypisana ze szpitala. Nagle pojawia się Orhan (Yusuf Akgün), który proponuje, że odwiezie Cennet i jej babcię do domu.

Melisa Soyer, czyli piękna Zehra Yılmaz. Kim jest rywalka Cennet prywatnie? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×