"Łzy Cennet" odcinek 14. Ojciec zabrania Selimowi spotykać się z Cennet. Orhan namawia Cennet na wyjazd do Dubaju [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Cengiz wie już wszystko na temat Cennet. Próbuje pomóc Arzu, ale martwi się też o Selima. W 14. odcinku serialu "Łzy Cennet" zabrania synowi spotykać się z Cennet! Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 14. odcinku "Łez Cennet"!

Multimedia

"Łzy Cennet" odcinek 14. we wtorek, 18.09.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Cennet (Almila Ada) spotkała się z kobietą, którą podstawiła Arzu (Esra Ronabar). Nie ma wątpliwości, że to jej matka, ale po rozmowie z nią jest zdruzgotana. Cengiz (Şencan Güleryüz) i Nilgün (Çiçek Acar) orientują się, że Cennet jest dziewczynką, z którą Selim (Berk Atan) był w domu dziecka.

Cennet spotyka się z... matką?! Mukaddes wychodzi ze szpitala [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 14. odcinku serialu "Łzy Cennet" Selim rozmawia z ojcem o Cennet. Cengiz wyraża swoją niechęć związaną z tym, że jego syn spotyka się z Cennet. Selim nie potrafi zrozumieć, dlaczego ojciec tak mówi. Między nimi dochodzi do kłótni, którą przerywają Arzu i Melisa (Zehra Yılmaz).

Cennet,Suna (Süeda Çilema) i Orhan (Yusuf Akgün) przywożą Mukaddes (Güler Ökten) do domu. Orhan nalega, aby Cennet pojechała z nim do Dubaju w sprawach służbowych. Dziewczyna tłumaczy, że nie może zostawić babci. Wtedy pod domem Cennet pojawia się Selim, który ma do niej pretensje, że nie odbierała telefonu. Nie ukrywa, że nie podoba mu się to, że Cennet rozmawia z Orhanem.

Kiedy Cennet wychodzi z domu, Mukaddes odwiedza Arzu. Chce dostać swoją broszkę z powrotem. Tymczasem, Mahir (Hazım Körmükçü) spotyka się z Özlem (Ebru Destan). Tłumaczy jej, że jest nieszczęśliwy, bo to ojciec zmusił go do ślubu z Arzu.

Melisa Soyer, czyli piękna Zehra Yılmaz. Kim jest rywalka Cennet prywatnie? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×