"Łzy Cennet" odcinek 15. Cennet w niebezpieczeństwie! Ratuje ją... Arzu! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Cennet długo była namawiana, zarówno przez Selima, jak i Orhana, aby powróciła do pracy w firmie. W 15. odcinku serialu "Łzy Cennet" Cennet w końcu ulega! Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 15. odcinku "Łez Cennet"!

Multimedia

"Łzy Cennet" odcinek 15. w środę, 19.09.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Orhan (Yusuf Akgün) chce, żeby Cennet (Almila Ada) wróciła do pracy w firmie Soyerów i pojechała z nim do Dubaju. Selim (Berk Atan) także namawiał ją do powrotu. Z drugiej strony, Arzu (Esra Ronabar) robi wszystko, aby to się nie wydarzyło. Jej sojusznikiem jest w tym Cengiz (Şencan Güleryüz), ojciec Selima.

Ojciec zabrania Selimowi spotykać się z Cennet. Orhan namawia Cennet na wyjazd do Dubaju [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 15. odcinku serialu "Łzy Cennet" Sema (Ebru Nil Aydın) przy śniadaniu ujawnia sekret Arzu o potajemnej zmianie nazwiska, tymczasem okazuje się, że Riza (Ali İpin) wiedział o wszystkim i jej pomagał. Arzu wykrada zdjęcia przedstawiające ją w towarzystwie Cengiza i szantażuje detektywa, który je wykonał.

W rodzinnej firmie konsternacja, gdyż do pracy znowu przychodzi Cennet. Arzu wymyśla sposób, jak jej się pozbyć. Cennet ma zostać asystentką kierownika na odległej budowie. W czasie oględzin budowy Cennet przez nieuwagę jest bliska upadku z dużej wysokości. Ratuje ją... Azru!

Melisa Soyer, czyli piękna Zehra Yılmaz. Kim jest rywalka Cennet prywatnie? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Fanka (gość)

    Aktorkę,która gra Arzu poznałam w serialuBeyaz Gelincik czyli dosłownie Białośnieżka.Zagrała tu w 2.części bardzo sympatyczną lekarkę Bahar.Sami zobaczcie!

    19.09.2018 21:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×