"Łzy Cennet" odcinek 16. Cennet na imprezie urodzinowej Orhana. Selim jest zazdrosny! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Cennet wróciła do pracy w firmie Soyerów. W 16. odcinku serialu "Łzy Cennet" pojawi się też na imprezie urodzinowej Orhana. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 16. odcinku "Łez Cennet"!

Multimedia

"Łzy Cennet" odcinek 16. w czwartek, 20.09.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Orhan (Yusuf Akgün) długo przekonywał Cennet (Almila Ada) , aby wróciła do pracy w firmie Soyerów. Robił to także Selim (Berk Atan), który wyznał też dziewczynie, że ma w stosunku do niej głębokie uczucia. Jak rozwiną się relacje Cennet z oboma panami?

Cennet w niebezpieczeństwie! Ratuje ją... Arzu! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 16. odcinku serialu "Łzy Cennet" Cennet zjawia się na urodzinach Orhana i zachwyca wyglądem męską część obecnych na imprezie. Orhan i Selim intensywnie o nią zabiegają. Cengiz (Şencan Güleryüz) oddaje Arzu (Esra Ronabar) jej broszkę. Podczas ich rozmowy w domu pojawia się Cennet, która zmierza w ich stronę. Woła ją jednak wstawiona Nülgin (Çiçek Acar), która zarzuca Cennet, że chce im zabrać Selima. Arzu stanowczo odradza Cennet nadmierne zbliżanie się do jej rodziny.

Mahir (Hazım Körmükçü), będąc w hotelu wraz z Özlem (Ebru Destan), dowiaduje się, że ojciec zablokował mu karty kredytowe i konto w banku. Cennet jest rozgoryczona po rozmowach z Arzu i Nülgin. Gdy Selim pyta ją, czy woli Orhana od niego, wyzywa go od głupków.

Melisa Soyer, czyli piękna Zehra Yılmaz. Kim jest rywalka Cennet prywatnie? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×