"Łzy Cennet" odcinek 17. Cennet znowu chce odejść z pracy. Dowiaduje się, co stało się z Alim! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Cennet ciągle wraca do lat dziecinnych, gdy w domu dziecka jej najlepszym przyjacielem był Ali. W 17. odcinku serialu "Łzy Cennet" dowie się, co stało się z chłopcem. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 17. odcinku "Łez Cennet"!

Multimedia

"Łzy Cennet" odcinek 17. w piątek, 21.09.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Cennet (Almila Ada) wciąż wspomina chłopaca, z którym przyjaźniła się, gdy była dzieckiem. Ali obiecał jej kiedyś, że razem odnajdą jej mamę. Dziewczyna nie podejrzewa, że to Selim (Berk Atan) jest jej przyjacielem z dzieciństwa.

Cennet na imprezie urodzinowej Orhana. Selim jest zazdrosny! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 17. odcinku serialu "Łzy Cennet" Cennet przeżywa to, co usłyszała od Arzu (Esra Ronabar) na przyjęciu urodzinowym Orhana (Yusuf Akgün). Mukaddes (Güler Ökten) próbuje ją pocieszyć, nie chce, aby wnuczka znowu cierpiała. Rano Cennet zastanawia się, czy dobrze zrobiła wracając do pracy. - Jak tylko dostanę pozytywną odpowiedź z miejsc, do których wysłałam zgłoszenia, odejdę od Soyerów - zapowiada.

Beste (Sude Nur Yazıcı) i Ömer (Oktay Çubuk) chcą zrobić Cennet przyjemność i postanawiają znaleźć Alego. Ömer uruchamia swoje znajomości i dowiaduje się, że... Ali nie żyje! Kiedy Beste mówi o tym Cennet, dziewczyna zaczyna płakać i ucieka. W porcie odnajduje ją Selim i siada obok na ławce. Dziewczyna mówi mu, że chce zostać sama.

Melisa Soyer, czyli piękna Zehra Yılmaz. Kim jest rywalka Cennet prywatnie? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×