"Łzy Cennet" odcinek 18. Selim i Orhan biją się o Cennet! Dziewczyna zostaje porwana! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Cennet przyciąga do siebie mężczyzn. Zarówno Selim, jak i Orhan są nią bardzo zainteresowani. W 18. odcinku serialu "Łzy Cennet" dojdzie między nimi do bójki! Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 18. odcinku "Łez Cennet"!

Multimedia

"Łzy Cennet" odcinek 18. w poniedziałek, 24.09.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Selim (Berk Atan) i Orhan (Yusuf Akgün) adorują Cennet (Almila Ada) i próbują coś zrobić, aby zdobyć jej serce. Sprzymierzeńcem Orhana jest zakochana w Selimie Melisa (Zehra Yılmaz). Dziewczyna ma nadzieję, że Orhan uwiedzie Cennet, a Selima będzie miała dla siebie.

Cennet znowu chce odejść z pracy. Dowiaduje się, co stało się z Alim! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 18. odcinku serialu "Łzy Cennet" Orhan jest przygnębiony. Na pytanie Melisy co się stało odpowiada, że Selim jest zakochany w Cennet. Melisa blednie i zaczyna zachęcać Orhana do tego, aby walczył o Cennet. Postanawia podstępem zwabić ją na randkę z Orhanem.

Tymczasem, Selim także planuje spotkać się z Cennet. W zaaranżowaniu wszystkiego pomaga mu Beste (Sude Nur Yazıcı). Kiedy Cennet pojawia się na miejscu spotkania dostaje kwiaty i wianek od dzieci, które są w zmowie z Selimem. Wszystko obserwuje mężczyzna wynajęty przez Nilgün (Çiçek Acar). Romantyczne spotkanie Cennet i Selima przerywa telefon od Melisy, która prosi Cennet, aby przyjechała z nią porozmawiać.

Na miejscu Cennet widzi pięknie zastawiony stół, mężczyznę grającego na skrzypcach i Orhana. Wchodzi jednak także wściekły Selim i uderza Orhana pięścią w twarz. Ten nie pozostaje mu dłużny. Mężczyźni zaczynają ze sobą walczyć, Melisa wybiega z ukrycia i razem z Cennet próbuje przerwać bójkę. Pojawia się też Arzu (Esra Ronabar). Kiedy mężczyźni uspokajają się, Arzu każe Cennet wyjść, a Selimowi odwieźć Melisę do domu. Na zewnątrz postanawia porozmawiać z Cennet. Po ostrej wymianie zdań Cennet wychodzi z samochodu i zostaje porwana.

Melisa Soyer, czyli piękna Zehra Yılmaz. Kim jest rywalka Cennet prywatnie? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×