"Łzy Cennet" odcinek 19. Arzu zostaje aresztowana! Porywacz celuje do Cennet z broni! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Cennet została porwana! Za wszystkim stoi matka Selima, ale podejrzenie pada na Arzu. W 19. odcinku serialu "Łzy Cennet" Cennet znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 19. odcinku "Łez Cennet"!

Multimedia

"Łzy Cennet" odcinek 19. we wtorek, 25.09.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Po bójce Selima (Berk Atan) i Orhana (Yusuf Akgün), zdenerwowana Cennet (Almila Ada) została porwana. Za wszystkim stoi Nilgün (Çiçek Acar), która boi się, że Cennet odbierze jej syna. Czy porywacz zabije Cennet?

Selim i Orhan biją się o Cennet! Dziewczyna zostaje porwana! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 19. odcinku serialu "Łzy Cennet" Cennet jest przetrzymywana w chacie w środku lasu. Beste (Sude Nur Yazıcı) zaczyna martwić się o przyjaciółkę. Mówi Sunie (Süeda Çil), że nie może się dodzwonić do Cennet. O nieobecności Cennet dowiaduje się też Selim, który postanawia zgłosić sprawę na polucję. Po przejrzeniu nagrań z monitoringu jest już pewne, że Cennet została porwana! Policja jedzie do Arzu (Esra Ronabar) i aresztuje ją pod zarzutem porwania Cennet.

Tymczasem, Cennet odzyskuje przytomność i zaczyna wzywać pomocy. Do chatki wchodzi porywacz, który ma pistolet w ręku. Zaczyna celować do dziewczyny. Cennet prosi go, aby jego babcia nie dowiedziała się, że umarła. - Powiedz jej, że wyjechałam do Dubaju - błaga. Porywacz nie jest jednak w stanie jej zabić.

Sprawdź, co wydarzy się w tureckiej telenoweli o porzuconej przez matkę Cennet [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • xyz (gość)

    To zupełnie przyzwoity serial. Wcale nie jest gorszy od Cesur ve Guzel.

    25.09.2018 15:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×