"Łzy Cennet" odcinek 20. Nilgün chce zabić Cennet! Arzu i Cengiz jadą na ratunek! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Na zlecenie Nilgün Cennet została porwana, a podejrzenie padło na Arzu, która została aresztowana. W 20. odcinku serialu "Łzy Cennet" Cennet ucieka z chatki. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 20. odcinku "Łez Cennet"!

Multimedia

"Łzy Cennet" odcinek 20. w środę, 26.09.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Cennet (Almila Ada) została porwana i jest przetrzymywana w chatce w lesie. Na szczęście porywacz nie był w stanie jej zabić. Mimo że za wszystkim stoi Nilgün (Çiçek Acar), o zlecenie porwania Cennat została podejrzana Arzu (Esra Ronabar).

Arzu zostaje aresztowana! Porywacz celuje do Cennet z broni! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 20. odcinku serialu "Łzy Cennet" Cennet udaje się oswobodzić i uciec z chatki. W tym czasie na ratunek jadą Arzu i Cengiz (Şencan Güleryüz). Przy okazji, ojciec Selima (Berk Atan) zdradza Arzu tajemnicę swego małżeństwa i tego, kim jest Selim.

Wściekła Nilgün zabiera pistolet i udaje się do chatki, aby zabić Cennet! Kiedy nie zastaje dziewczyny, wybiega i widzi uciekającą Cennet. Dogania ją, mierzy z broni i naciska spust, ale pistolet nie wystrzela!

Cengiz i Arzu ratują Cennet, która wybiega na drogę. Definitywnie oczyszcza Arzu z podejrzeń o porwanie. Ryza (Ali İpin) pochwala awanse Orhana (Yusuf Akgün) wobec Cennet.

Sprawdź, co wydarzy się w tureckiej telenoweli o porzuconej przez matkę Cennet [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×