"Łzy Cennet" odcinek 21. Melisa wyznaje Selimowi miłość i zostaje odrzucona! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Melisa jest beznadziejnie zakochana w Selimie. W 21. odcinku serialu "Łzy Cennet" po raz kolejny wyznaje mu miłość i oczekuje od Selima jakieś reakcji. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 21. odcinku "Łez Cennet"!

Multimedia

"Łzy Cennet" odcinek 21. w czwartek, 27.09.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Melisa (Zehra Yılmaz) wciąż ma nadzieję, że jej miłość do Selima (Berk Atan) będzie spełniona. Widzi, co dzieje się między nim a Cennet (Almila Ada), ale nie dopuszcza myśli, że jej ukochany mógłby chcieć być z Cennet, a nie z nią.

Nilgün chce zabić Cennet! Arzu i Cengiz jadą na ratunek! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 21. odcinku serialu "Łzy Cennet" Selim przyjeżdża na posterunek, gdzie jest już Orhan (Yusuf Akgün). Konflikt między mężczyznami narasta. Mahir (Hazım Körmükçü) mieszka w hotelu z Ozlem (Ebru Destan).

Selim prosi Melisę o rozmowę. Przeprasza ją za to, że oskarżył Arzu (Esra Ronabar) o porwanie Cennet. Melisa jest wściekła. Pyta go, dlaczego Cennet jest dla niego tak ważna, skoro poznali się się tak niedawno. - Kiedy ją poznałem poczułem, że narodziłem się na nowo. Jakbym od dawna na nią czekał. Jakbym cały czas jej szukał - wyznaje Selim. Wtedy Melisa mówi mu o swojej miłości do niego. Ten jednak po raz kolejny zaznacza, że Melisa jest dla niego jak siostra. Wszystkiemu przysłuchuje się Arzu. Tymczasem, Orhan zapewnia Cennet o swoich dobrych intencjach.

Sprawdź, co wydarzy się w tureckiej telenoweli o porzuconej przez matkę Cennet [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×