"Łzy Cennet" odcinek 23. Melisa wcale nie chciała się zabić? Cennet podejrzewa, że Selim to Ali! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Melisa przeżyła zawód miłosny i postanowiła popełnić samobójstwo. W 23. odcinku serialu "Łzy Cennet" okaże się, że jednak wcale nie chciała się zabić! Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 23. odcinku "Łez Cennet"!

Multimedia

"Łzy Cennet" odcinek 23. w poniedziałek, 1.10.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Po tym, jak Melisa (Zehra Yılmaz) wyznała Selimowi (Berk Atan), że go kocha, a on podkreślił, że traktują ją tylko jak siostrę, Melisa popadła w rozpacz. Nie może uwierzyć, że to Cennet (Almila Ada) jest tą osobą, którą bardziej zainteresował się Selim.

Melisa próbuje popełnić samobójstwo! Arzu jest zdruzgotana! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 23. odcinku serialu "Łzy Cennet" Cennet jest przygnębiona z powodu wiadomości o próbie samobójczej Melisy. Jednocześnie, zaczyna podejrzewać, że porwała ją mama Selima, Nilgün (Çiçek Acar). Zastanawia się, skąd wzięło się zdjęcie Alego w domu Selima. Rozmawia z Beste (Sude Nur Yazıcı) i mówi, że musi poznać prawdziwą historię swojego przyjaciela z dzieciństwa.

Tymczasem, Melisa przebywa w szpitalu. Arzu (Esra Ronabar) jest zrozpaczona. Zaczyna obwiniać siebie za to, co się stało. - Nie doszłoby do tego, gdybym była lepszą matką - mówi przez łzy. W szpitalu Melisę odwiedza Selim. Dziewczyna nie chce z nim rozmawiać. Selim zapowiada jednak, że będzie dla niej zawsze, gdy ona będzie tego potrzebować. Po jego wyjściu Melis wstaje z łózka i uśmiecha się. Okazuje się, że wcale nie połknęła tabletek!

Sprawdź, co wydarzy się w tureckiej telenoweli o porzuconej przez matkę Cennet [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×